Podobne strony

 • Klimatycja Wrocław

  Ekonomia
  Coolmatic to przedsiębiorstwo specjalizujące się Klimatyzacją-Chłodnictwem-Automatyką działającą w obrębie dolnego śląska - głównie Wrocław. Świadczymy usługi przede wszystkim dla indywidualnych klientów jak i użytkowników powierzchni biurowych, handlowo-usługowych, i medycznych. Oferujemy państwu doradztwo i najlepsze pomysły techniczne. Oferujemy usługi takie jak: • instalacje klimatyzacyjne • instalacje chłodnicze • instalacje wentylacyjne • instalacje automatyki • instalacje elektrycz
 • Klimatyzacja Wrocław

  Firmy wg branży
  KMP jest firmą z siedzibą we Wrocławiu. KMP oferuje usługi z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji przeznaczone dla zarówno firm jak i odbiorców detalicznych. Oferta KMP zawiera klimatyzatory ścienne, kanałowe, a także komory chłodnicze oraz agregatory i meble mroźnicze. Dodatkowo KMP oferuje serwis konserwację i montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzatorów. Zapewniamy dobrą jakość naszych produktów, a nadto oferujemy dyspozycyjność, rzetelność oraz indywidualne podejście do Klienta. O uznaniu firmy KMP, świadczy to, że jest ona autoryzowanym przedstawicielem Mitsubishi Heavy Industries LTD. KMP posiada także rozliczne pozytywne referencje klientów z Wrocławia.
 • Klimatyzacja Wrocław - VACUUM

  Firmy wg branży
  Firma VACUUM z Wrocławia to licencjonowany monter systemów klimatyzacji marki FUJI. Swoją wiedzę czerpiemy z długoletniego doświadczenia. Pomagamy każdej osobie wybrać jak najlepsze urządzania wentylacyjne, po jak najlepszej cenie. Zajmujemy się całościowo montażem oraz serwisem instalacji klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.
 • Rekuperacja Wrocław MirEnergia

  Firmy wg branży
  W trosce o ekologię i niskie wydatki na ogrzewanie budujemy domy wyposażone w instalacje, które oszczędzają energię i korzystają z zasobów energii odnawialnych. Nasz firma instaluje tego rodzaju systemy odzyskiwania ciepłą (rekuperacja), systemy grzewcze oraz dodatkowe układy wspomagające, takie jak klimatyzacja. Do tego odpowiednia wentylacja wnętrz, by klimat był odpowiedni.
 • Rekuperacja Wrocław MirEnergia

  Firmy wg branży
  Rewolucja w ogrzewaniu domu wreszcie jest możliwa dla każdego. Wykorzystując nowoczesne systemy geotermalne, do tego rekuperacja oraz odpowiednia klimatyzacja w naszym domu pozwolą na posiadanie efektywnego systemu grzewczego, który jest przyjazny dla naszego środowiska i portfela. Nasza firma zajmuje się instalacją tego typu systemów, dodatkowa wentylacja pomieszczeń i realizacja zgodna z przepisami. Zapraszamy na naszą stronę!


:: www.firmaszmyt.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.firmaszmyt.pl

Ulica: ul. Nowa 2 Nowosielce

Miasto:
Kod: 55-120
NIP: 8991074959

Telefon: 71 346 26 86
Opis:

Montaż klimatyzacji i urządzeń chłodniczych we Wrocławiu oferuje SCK Chłodnictwo-Klimatyzacja Leszek Szmyt. Zapewniamy montaż klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych. Wszystkie urządzenia objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jeśli Twój sprzęt wymaga naprawy - skontaktuj się z nami. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, staranne i terminowe wykonanie każdego zlecenia, a nasza wiedza i doświadczenie decydują o profesjonalizmie usług. Oferujemy fachowe doradztwo i sprzedaż urządzeń chłodniczych. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.