Podobne strony

 • MEGALIT - Instytut Szkoleń

  Doradztwo, szkolenia
  Firma oferująca pełny zakres szkoleń z dziedziny komunikacji interpersonalnej i społecznej, technik negocjacji, sprzedaży, zarządzania czasem, przywództwa, budowania zespołów, public relations, prezentacji i wystąpień publicznych zarówno dla kilkuosobowych zespołów, jak i grup liczących ponad 100-200 pracowników.
 • Szkolenia unijne i biznesowe - Arbiz

  Kursy biznesowe
  Polecamy szkolenia biznesowe oraz szkolenia unijne. Zależy nam, by uczestnicy naszych szkoleń nabywali wiedzę w sposób dla nich najlepszy, podczas odgrywania scenek, warsztatów, w interakcji z wykładowcą-praktykiem. Polecamy techniki sprzedaży i perswazji, szczególnie dla działów sprzedaży oraz szkolenia aktywizujące dla osób bezrobotnych.
 • Alior Instytut Szkoleń

  Oświata i edukacja
  Alior Instytut Szkoleń to skuteczne szkolenia z zakresu sprzedaży, jakości obsługi klienta, umiejętności menedżerskich oraz efektywności osobistej.
 • Szkolenia sprzedażowe Bydgoszcz Warszawa

  Firmy wg branży
  Nowe Systemy Szkoleniowe to szkolenia, coaching, telemarketing, gry sprzedażowe. Proponujemy najnowsze sposoby szkoleniowe gwarantujące wzrost sprzedaży zespołu handlowego, szkolenia z technik sprzedaży, negocjacji, coachingu, telemarketingu. Budowanie niezbędnych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych poprzez intensywne ćwiczenia praktyczne oraz gry szkoleniowe. NSS to poligony sprzedażowe, survival sprzedażowy, coaching, extreme coaching, nauka telemarketingu.
 • Instytut Szkoleń Biznesowych

  Firmy wg branży
  Szkolenia otwarte oraz szkolenia menedżerskie to nasze propozycje dla każdego przedsiębiorstwa, któremu zależy na stałym rozwoju swoich pracowników. Szkolenia trade marketing, które znajdują się w naszej ofercie są kolejnym etapem, który powinien przejść pracownik, który zamierza w dalszym ciągu poszerzać swoje horyzonty zawodowe. Warto korzystać z możliwości, które oferujemy. Zwiększamy tym sposobem nie tylko swoje umiejętności, ale stajemy się również bardziej konkurencyjni w wielu aspektach.


:: Szkolenia z telemarketingu ::

Nasza ocena:
Adres: https://telemarketing-is-the-king.com/

Ulica:

Miasto: Wrocław
Kod: 54-205
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dla pracowników call center. Oryginalna forma i setki przykładów bazujących na naszym doświadczeniu sprawią, że na szkoleniu z telemarketingu zainspirujemy Twoich pracowników do działania. Opracujemy dla Ciebie skrypt rozmowy uwzględniający specyfikę Twojego biznesu, przeszkolimy wskazując największe błędy sprzedaży telefonicznej, dobierzemy odpowiednie KPI i doradzimy jak utrzymać zmotywowany pozbawiony rotacji team. Zapraszamy do współpracy!