Podobne strony

 • Zielony widelec - catering dietetyczny

  Firmy wg branży
  Wybierz swój doskonale skonfigurowany program żywieniowy, zamów i odbierz posiłki pod wskazanym adresem. Tak w skrócie można opisać ideę cateringu dietetycznego. Sprawdź więcej na ZielonyWidelec.pl - Zapraszamy!
 • Fresh (Dieta, odchudzanie Lublin)

  Medycyna i zdrowie
  Szukasz najlepszego rozwiązania by schudnąć? Nasza Fresh Dieta to uczyni! Jedz zdrowo i ciesz się życiem! Pomożemy Ci schudnąć, zmienić sylwetkę na bardziej atrakcyjną! Polecamy posiłki dietetyczne - catering dietetyczny, teraz na terenie Lublina. Zdrowy i pełnowartościowy posiłek z bezpłatną dostawą. Bezpośrednio od profesjonalnego dietetyka! Prosto na stół Twojego domu albo firmy.
 • Przełom w odżywianiu - Catering

  Firmy wg branży
  Przełom w odżywianiu to 5 zdrowych i smacznych posiłków dostarczanych codziennie do osób, które skorzystały z oferty firmy. Firma oferuje dietetyczne dania przygotowane przez dietetyków i profesjonalnych kucharzy. Jest to jeden z niewielu cateringów dietetycznych oferujących specjalną dietę dla dzieci. Na stronie znajdą Państwo podstawowe informacje, galerię, cennik i tematyczne artykuły.
 • Dieta pudełkowa od Lightbox

  Medycyna i zdrowie
  Zdrowe posiłki od Lightbox pomogą Ci w zmianie swoich nawyków żywieniowych na lepsze. Od dzisiaj już nie musisz wysilać się każdego dnia i zachodzić w głowę, co przygotować, aby było pożywnie i z korzyścią dla zdrowia. Dzięki naszej diecie pudełkowej, klient nie musi się martwić o pomysł i przygotowanie, bo zapewniamy jadłospis na cały dzień. Wypróbowali nas już m.in. polscy celebryci i sportowcy, Ty też możesz.
 • Catering dietetyczny z opieką dietetyka w Warszawie

  Medycyna i zdrowie
  Perfect Diet to catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb. Codziennie dostarczamy naszym podopiecznym zdrowie i smaczne posiłki wprost pod drzwi. Nad całym procesem utraty wagi czuwają nasi dietetycy, którzy są do dyspozycji przez cały okres stosowania diety. Z nami osiągniesz swój sukces!


:: Afterfit Catering ::

Nasza ocena:
Adres: http://afterfit-catering.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

AfterFit to firma zajmująca się cateringiem dietetycznym między innymi na ternie Aglomeracji Śląskiej, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Łodzi i innych miast. Dieta redukcyjna, dieta na masę, dieta wegańska, czy dieta paleo – to tylko część propozycji, które przygotowaliśmy dla naszych klientów. Menu zawsze dostosowujemy do Twoich indywidualnych predyspozycji i punktualnie dostarczamy w wybrane przez Ciebie miejsce.