Podobne strony

 • Studium Filmowe

  Szkoły filmowe
  Na stronie znajdziesz informacje o szkole i zasadach rekrutacji do niej.
 • Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie

  Uczelnie niepubliczne
  WSIZiA studia w Warszawie - studia podyplomowe, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie. Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia nauki w naszej uczelni. Studentów kształcimy już od 10 lat, a naszą szkołę ukończyło ponad 2,5 tysiąca absolwentów.
 • Polska Baza uczelni StudiaWyzsze.pl

  Oświata i edukacja
  Wybierasz się na studia i szukasz najlepszej ofert uczelni wyższej? Wejdź na naszą stronę Studia Wyższe.pl. Razem z nami znajdziesz i porównasz wszystkie interesujące Cię oferty, bez tracenia cennego czasu na zbędne skakanie po internecie. Wystarczy, że wpiszesz interesującą cię frazę w wyszukiwarkę wewnętrzną, a resztą zajmiemy się my. Publiczne, niepubliczne, techniczne i humanistyczne z nami znajdziecie to czego potrzebujecie.
 • Studia bezpłatne Warszawa

  Oświata i edukacja
  Wykaz oferowanych kierunków i specjalności, informacje o wysokości czesnego oraz trybach i formach studiów, terminy związane z rekrutacją i organizowanymi dniami otwartymi – tak wiele cennych informacji można uzyskać dzięki specjalnemu portalowi poświęconemu studiowaniu w stolicy www.studiawarszawa.com. Na stronie znajdują się opisy warszawskich szkół wyższych, które ułatwiają wybór odpowiedniej uczelni i uporanie się z procesem rekrutacji.
 • Grupa Uczelni Vistula - studia Warszawa, studia online

  Oświata i edukacja
  Czy wiesz już, którą szkołę wyższą wybrać? Grupa uczelni Vistula oferuje atrakcyjne kierunki studiów, po których każdy znajdzie wymarzony zawód. Studia 1 stopnia, studia magisterskie i studia podyplomowe ukończyło tu ponad 60 tysięcy studentów. Specjalnie dla osób pracujących prowadzone są studia zaoczne, nieodbiegające swoim poziomem od stacjonarnych. Głowisz się, jakie studia wybrać? Uczelnie Vistula w Warszawie pomogą Ci w podjęciu decyzji. Sprawdź też studia online.


:: liceum filmowe ::

Nasza ocena:
Adres: https://szkolafilmowa.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Warszawska Szkoła Filmowa oferuje wiele ciekawych kierunków studiów dla osób, które chcą związać swoją przyszłość z filmografią czy produkcją filmów. Pełen spis kierunków wraz ze szczegółami dotyczącymi programu oraz rekrutacji znajdziesz n stronie www WSF. Znajdziesz tam między innymi studia operatora filmowego czy też kierunek aktorski.