Podobne strony

 • Level - Centrum Szkoleń Językowych

  Szkoły języków obcych
  Szkolenia językowe dla firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, polskiego dla cudzoziemców oraz innych języków obcych. Plus tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe, szkolenia językowe o tematyce UE. Szczegóły - na stronie.
 • The Tower - szkoła języków obcych

  Szkoły języków obcych
  Kursy językowe dla osób prywatnych i firm - angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski oraz polski dla obcokrajowców. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę.
 • Warsaw Study Centre

  Szkoły języków obcych
  Strona warszawskiej szkoły językowej wyróżnionej Znakiem Jakości PASE. Jej oferta to angielski ogólny i specjalistyczny dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm oraz inne języki na zlecenia firm i osób indywidualnych. Na solidnie przygotowanej stronie znajdziesz dokładne informacje: począwszy od opisu kursów, poprzez metodologię, a skończywszy na referencjach.
 • HORYZONT education

  Kursy biznesowe
  Szkolenia zamknięte dla firm, kursy językowe, projekty EFS. Na stronie szczegółowe informacje.
 • Acento espanol. Kursy i szkolenia językowe dla firm.Warszawa

  Nauka i technika
  Firma Acento Español specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm i Przedsiębiorstw. Oferujemy profesjonalną obsługę świadczoną przez wykwalifikowanych Native Speakers, z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń językowych dla firm oraz kontaktu z nami. Z pewnością będziemy w stanie dobrać szkolenie językowe ściśle dopasowane do potrzeb Państwa firmy.


:: bs-ict.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.bs-ict.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jesteśmy szkołą językową z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, które są potwierdzone licznymi certyfikatami. Nauka angielskiego dla firm to tylko jedna z naszych usług. Oprócz tego uczymy również takich języków jak niemiecki, francuski, hiszpański itd. Nasi nauczyciele to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy dostosowują przekaz do konkretnej grupy kursantów. Za sprawą tego nasze kursy zawsze są doskonale dopasowane do potrzeb i korzystanie z nich jest naprawdę bardzo przyjemne. Za