Podobne strony

 • TIM SA

  Sklepy internetowe
  TIM – sklep online będący własnością TIM SA - to spora baza artykułów specjalistycznych osiągalna w jednym miejscu. Ponad pięćdziesiąt tyś. produktów dostępnych od ręki – składowanych w przechowalni TIM i wysyłanych w 24 godz. od potwierdzenia zapotrzebowania. Powracający kontrahenci dostaną ekstra obniżki, ale nawet dopiero zaczynający kupować online mają dostęp do mocno świetnych promocji, nie do dostania w hurtowni w Siechnicach. Przy ogromnych zamówieniach potrzebna jest negocjacja wartości
 • Matrixnarzedzia.pl - Hurtownia Narzędzi Matrix

  Sklepy internetowe
  W naszym sklepie internetowym Matrixnarzedzia mogą Państwo znaleźć elektronarzędzia ogrodowe, myjki ciśnieniowe, detektory, odkurzacze, różnorodne narzędzia. Handel internetowy pozwala nam zaproponować Państwu niższe ceny niż te które można znaleźć w tradycyjnym sklepie. Nasza firma zajmuje się również serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.
 • www.skonieczni24.pl

  Firmy wg branży
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Skonieczni z Sochaczewa w województwie mazowieckim. Naszym klientom proponujemy duży wybór akcesoriów i urządzeń związanych z elektryką i elektrotechniką. Oferujemy między innymi gniazdka i łączniki, oświetlenie, rozdzielnice, aparaturę, automatykę domową, narzędzia, przewody oraz wiele innych produktów pochodzących od wiodących producentów. Ze swojej strony zapewniamy fachową obsługę, konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówienia. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami albo chcą się z nami skontaktować, wystarczy wejść na witrynę internetową.


:: www.chle-mar.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.chle-mar.pl

Ulica: ul.Świerkowa 4 Rzeszotary

Miasto:
Kod: 32-040
NIP: 6790062061

Telefon: 12 270 40 22
Opis:

Efektowne wnętrza, a jednocześnie wygodne oraz funkcjonalne, które zapewniają wspaniałą atmosferę dla domowników oraz ich gości oferuje pracownia Projektowanie i aranżacja wnętrz SZEPELOWSKA w Dopniewie. Proponujemy także doradztwo w trakcie zakupów. Służymy poradą w toku wyboru elementów wyposażenia, materiałów wykończeniowych, a także akcesoriów. Jeśli masz już jakiś pomysł i chcesz go tylko zrealizować, zapraszamy na konsultacje!