Podobne strony

 • Szelan

  Prawo
  Strona ta dedykowana jest osobom (pieszym i kierowcom), które chciały by poszerzyć swoją wiedzę o przepisach Ruchu Drogowego.
 • SJS - Szkoła Jazdy Subaru

  Inne
  Strona firmy zajmującej się szkoleniami dla kierowców, treningiem bezpiecznej jazdy oraz doskonaleniem techniki jazdy. SJS specjalizuje się również w organizacji imprez integracyjnych. Oferta usług obejmuje: opracowywanie i realizację zarówno szkoleń jak i imprez integracyjnych w szerokim zakresie na terenie całego kraju.
 • Auto-Perfekt

  Prawo jazdy
  Strona warszawskiego ośrodka szkolenia kierowców oferującego kursy w ramach szkolenia podstawowego i dodatkowego. Znajdziesz na niej informacje na temat ośrodka i prowadzonych zajęć.
 • Auto Szkoła Pałgan

  Prawo jazdy
  Na stronie oferta kursów na prawo jazdy kategorii B.
 • Prawo jazdy

  Prawo jazdy
  Słupska Wyższa Szkoła Jazdy zaprasza wszystkich na profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii B. W dzisiejszych czasach prawo jazdy to nie tylko zdany egzamin, ale również umiejętność bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dlatego celem naszego szkolenia jest przygotowanie naszych kursantów do kierowania pojazdami w sposób niezagrażający bezpieczeństwu. Nauka jazdy odbywa się w normalnych warunkach ruchu miejskiego. Nie oferujemy kursów weekendowych, kursów przyspieszonych lub „last minute” . Koncentrujemy Naszą uwagę na kursancie i jego możliwościach przyswajania wiedzy i analizowania informacji napływających z drogi. Uwrażliwiamy na aspekty związane bezpośrednio z przepisami ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdem, a także postaramy się jak najlepiej przygotować Ciebie do roli przyszłego kierowcy.


:: osk-lambo.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://osk-lambo.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Dzięki naszej szkole Lambo od lat prowadzona jest skuteczna nauka jazdy w Warszawie. Naszym kursantom na co dzień zapewniamy komplet materiałów szkoleniowych, zwłaszcza podręcznik wraz z płytą CD. nasi klienci biorą oczywiście udział w wykładach z teorii oraz jazdach szkoleniowych. Ze swej strony zapewniamy również badania lekarskie i kurs pierwszej pomocy oraz egzaminy wewnętrzne z teorii i praktyki. Za każdym razem dbamy o wszechstronne przygotowanie naszych podopiecznych do egzaminu państwowe