Podobne strony

  • Sprzęt medyczny - Polski Sklep Medyczny

    Medycyna i zdrowie
    Szukasz sprawdzonego sklepu, które oferuje tylko bardzo dobrej jakości akcesoria i urządzenia medyczne? Jeśli tak to platforma sprzedażowa medyczny-rzeszow.pl powinna Cię zainteresować. Dysponujemy szeroką ofertą najróżniejszych urządzeń, które przez wiele lat mogą Ci służyć pomocą. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i placówkami medycznymi. W razie pytań, nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji.
  • www.aero-med.pl koncentrator tlenu

    Firmy wg branży
    Jeśli prowadzą Państwo poradnię laryngologiczną i zajmujecie się leczeniem bezdechów sennych, zapraszamy do współpracy z firmą AERO-MED Magda Miecznikowska z Warszawy, która prowadzi sprzedaż markowych aparatów CPAP i auto CPAP we współpracy ekspertami w dziedzinie bezdechu sennego. Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego i zajmujemy się także serwisem oraz sprzedażą koncentratorów tlenu stacjonarnych i przenośnych. W swojej ofercie Mamy koncentratory tlenu wiodących firm. Usługi świadczymy stacjonarnie oraz wysyłkowo. Jesteśmy do dyspozycji.


:: Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: https://elektrotechmed.com/

Ulica: Klaudyny 14/50

Miasto: Warszawa
Kod: 01-684
NIP: 5691784968

Telefon:
Opis:

Nasza firma ELEKTROTECHMED oferuje usługi najwyższej jakości. Wynajmujemy i naprawiamy sprzęt medyczny. Działamy stacjonarnie w Warszawie i dostarczamy bezpośrednio sprzęt do naszych pacjentów. Możliwa jest także wysyłka kurierska na terenie całego kraju.

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt medyczny w celu wypożyczenia lub serwisu. Nasze ceny są konkurencyjne a co najważniejsze, nie pobieramy kaucji od wypożyczonego sprzętu. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę przez 24h/7.
Jeśli masz jakie