Podobne strony

 • Biuro księgowe-rachunkowość, księgowość

  Ekonomia
  Biuro Rachunkowe Finmar oferuje pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu własnej działalności. Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku od przeszło 18 lat. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów czy obsługa doradcy podatkowego to podstawowe usługi przeprowadzane w naszej jednostce. Wszystkie dokonywane przez nas czynności z zakresu księgowości odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Klientami Biura są między innymi osoby indywidualne oraz podmioty gospodarcze. Z usług firmy można skorzystać od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 15:00. Szczegółowe informacje wraz z danymi kontaktowymi jednostki są dostępne na stronie www.
 • South Energy Partners doradztwo i zarządzanie w dziedzinie it

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo South Energy Partners z Radlina. Funkcjonujemy na rynku od 2014 roku i prowadzimy fachowe usługi outsourcing'owe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, organizowaniem szkoleń oraz konferencji, usługami rachunkowo-księgowymi oraz sporządzaniem pism urzędowych. Oprócz tego proponujemy usługi i rozwiązania IT powiązane z projektowaniem stron internetowych czy zarządzaniem bezpieczeństwem danych. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy, którym oferujemy pełną uczciwość, wysoką kulturę osobistą oraz fachową obsługę Klienta. Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
 • WAWRZYNEK badanie sprawozdania finansowego Katowice

  Ekonomia
  Znajdujące się w Katowicach biuro Wawrzynek rozpoczęło swoją pracę przeszło 25 lat temu. Jego działalność koncentruje się obsłudze księgowej przedsiębiorstw oraz doradztwie podatkowym. Klienci firmy mają zagwarantowaną kompleksową obsługę, w zakres której wchodzi prowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadrowo-płacowa, tworzenie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych jak również wiele innych czynności powiązanych z księgowością. Dzięki niezbędnym kwalifikacjom jak i bardzo dobrej znajomości przepisów, biuro może obsługiwać firmy o różnym profilu działalności. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą biura, znajdującą się na stronie internetowej.
 • biuro-kuhn.pl

  Firmy wg branży
  Pomoc księgowo-podatkową cały czas od 1995 r. świadczy KUHN Biuro Rachunkowe, Doradztwo Podatkowe w Wodzisławiu Śląskim. Obsługujemy około 270 firm, a z niektórymi staż ten wynosi nawet 10 lat! Zaufało nam wielu klientów, z których zdecydowana gros jest z nami od 5 lat. Dzięki współpracy z nami, zyskują Państwo m. in. opiekuna i reprezentanta firmy w rozmowach z ZUS i US, doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej, miesięczne wyniki finansowe, a poza tym wszelką pomoc w sprawach prowadzenia biznesu. Zapraszamy do współpracy. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Biuro Obsługi Księgowej i BHP ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.biuroincome.eu/

Ulica: Gliwicka 213

Miasto: Tarnowskie Góry
Kod: 42-603
NIP: 6262609946

Telefon: 532-540-575Kategorie:

Opis:

Biuro Obsługi Księgowej i BHP Income oferuje profesjonalne usługi dla biznesu, specjalizując się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie BHP i księgowości. 2 lokalizacje biura – w Tarnowskich Górach i Bytomiu – gwarantują szybkość obsługi klientów na terenie Śląska. Income dysponuje specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, Biuro zapewnia indywidualne podejście.