Podobne strony

 • Bearnig S.C.

  Akcesoria
  Wizytówka internetowa firmy Bearing, której przedmiotem działalności jest produkcja i sprzedaż łożysk i smarów. Na stronie zamieszczone są inforamcje dotyczące sposobów i technologii produkcji. Wszystkie produkowane towary posiadają certyfikaty ISO.
 • Mannesmann Rexroth Sp. z o.o.

  Maszyny budowlane
  Producent części maszyn i urządzeń oraz zespołów napędowych dla przemysłu ciężkiego. Oferuje przekładnie, koła napędowe, łożyska, elementy hydrauliki oraz odlewy kokilowe, ciągłe i maszynowe. W witrynie o produktach i usługach, nowościach i ogólnej charakterystyce zakładu.
 • Impexmetal S.A.

  Dla hutnictwa
  Impexmetal jest jednym z największych polskich holdingów produkcyjno-handlowych, specjalizuje się w handlu metalami nieżelaznymi, produktami stalowymi oraz łożyskami. Na stronie znajdziesz informacje dla inwestorów oraz ofertę handlową spółki.
 • Auto France - Marian Kroczak

  Renault
  Auto France to bezpośredni importer części samochodowych do samochodów francuskich: Renault, Peugeot, Citroen oraz Talbot. W ofercie posiada półosie napędowe, filtry (oleju, powietrza, paliwa) sprzęgła, układy kierownicze, klocki i przewody hamulcowe, rozrządy, korki paliwa, oleju, śmigła wentylatora oraz wiele innych części metalowo-gumowych, gumowych i plastikowych. Firma zajmuje się wyłącznie sprzedażą hurtową.
 • F.H. Tech-Łoż

  Oleje
  Firma jest wyłącznym dystrybutorem łożysk samochodowych słowackiej fabryki LSA. Zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną łożysk, tulej, simeringów do pojazdów, maszyn i urządzeń, jak też smarów, silikonów i innych środków ochrony silników i urządzeń. Domeną firmy są łożyska, a głównie: kulkowe; rolkowo-stożkowe; baryłkowe; igiełkowe; oraz zespoły łożyskowe.


:: Łożyska MTM ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.lozyskamtm.pl

Ulica: Duńska 1

Miasto: Łódź
Kod: 91-204
NIP: 732-181-28-34

Telefon: 42 252 22 22
Opis:

Łożyska MTM to produkcja łożysk oznaczanych zastrzeżonym znakiem towarowym MTM, wychodzących z tylko fabryk spełniających normy systemu jakości ISO 9001, ISO 9002, ISO 9001:2000. Dzięki selekcji producentów z którymi współpracujemy, zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów. Stawiamy na rzetelność, profesjonalną obsługę handlową oraz terminowość wszystkich dostaw. Współpracujemy z firmami z Polski, Unii Europejskiej, Wschodu i Ameryki Płd. Zapewniamy korzystne ceny i szybką realizację zlec

Słowa kluczowe: