Podobne strony

 • Polboto sp. z o.o.

  Maszyny rolnicze
  Strona firmy oferującejnowe i używane maszyny rolnicze, ciągniki, kombajny oraz częći zamienne renomowanych firm zagranicznych: New Holland, Amazone, Climax, Knoche Eengineering, Niemeyer, Vogel & Noot.
 • AGROSKŁAD

  Maszyny rolnicze
  Firma oferuje maszyny, kombajny, ciągniki rolnicze, nawozy mineralne i materiały budowlane. Sklep dostarcza wybrane akcesoria do produkcji rolnej oraz części i podzespoły do ciągników i maszyn. Na stronie oferta zilustrowana zdjęciami oraz informacje o firmie.
 • AGROMARKET rozrzutnik obornika

  Firmy wg branży
  Agromarket proponuje sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych. Siedziba firmy wraz z halą serwisową znajduje się w Jaryszkach, natomiast oddziały zlokalizowane są w Kutnie, Zamościu oraz w Żninie. W ofercie posiadamy sprzedaż ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych i ładowarek teleskopowych koncernu DEUTZ-FAHR jak również maszyn rolniczych czołowych producentów SIPMA Lublin, EXPOM Krośniewice, POM Augustów, KONGSKILDE, MASCHIO, GASPARDO, KVERNELAND i wielu innych odznaczających się wspaniałą jakością firm. Pragnąc zapewnić pełną satysfakcję swoich klientów proponujemy interesujący serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi mechanicy przeprowadzą przegląd okresowy lub drobną naprawdę bezpośrednio u klienta zaś w przypadku znacznej usterki przetransportujemy maszynę do naszej hali serwisowej. Więcej danych na stronie
 • Narzędzia ogrodnicze i leśne marki Husqvarna

  Inne
  Autoryzowanym diler firmy HUSQVARNA w najwyższej kategorii SUPER PREMIUM. Prowadzi na trenie województwa Świętokrzyskiego pięć punktów handlowo-serwisowych.
 • CHMIELEWSKA KRYSTYNA Traktory

  Ekonomia
  W Trzebnicy znajduje się siedziba sklepu z artykułami przemysłowo-metalowymi i częściami do traktorów i maszyn rolniczych. Posiadamy ogromny wybór asortymentu pochodzący od wiodących producentów i hurtowni polskich czy zagranicznych. U nas nabędą Państwo w atrakcyjnej cenie części takie jak ogumienie, łożyska, pasy klinowe, części zapasowe, pompy hydrauliczne, zestawy naprawcze, łańcuchy, akumulatory, smary jak też wiele innych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i najwyższy poziom obsługi. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.


:: Uzywane maszyny budowlane i rolnicze na sprzedaż ::

Nasza ocena:
Adres: https://maszyno.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W dzisiejszych czasach no Polskim jak i zagranicznym rynku ubywa maszyn budowlanych, ponieważ maleje na nie zapotrzebowanie, dlatego ciężko jest je dostać. Wielkie koncerny produkują maszyny budowlane, które bardzo dużo kosztują. Rozwiązaniem tego problemu jest nasza strona z używanymi maszynami budowlanymi.