Podobne strony

 • Kancelaria prawna Poznań

  Prawo i podatki
  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy całościowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Świadczymy pomoc w sprawach karnych. Profesjonalnie i kompetentnie reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Nasza kancelaria prawna podejmuje się takż
 • Kancelaria Prawna Poznań

  Prawo i podatki
  Szukając kancelarii prawnej, która ma w sposób profesjonalny pomóc nam w osiągnięciu zamierzonego celu prawnego należy kierować się kilkoma ważnymi aspektami. Pierwszym z nich jest, aby zwracać uwagę nie na otoczkę lecz na merytoryczną wiedzę, a także indywidualne cechy prawnika, które mogę w sposób znaczący przyczynić się do pozytywnego rezultatu naszej sprawy. Są to ambicja, determinacja oraz umiejętność odpowiedniej interpretacji przepisów prawa.
 • Radca prawny

  Prawo i podatki
  Strona kancelarii Lipiński & Walczak prezentuje ofertę radców prawnych i adwokatów którzy działają na terenie miasta Poznań. Strona szczegółowo przedstawia kompetencje prawników i ich możliwości jeśli chodzi o obsługę prawną.
 • WOJCIECH WOJCIECHOWSKI adwokat Poznań

  Firmy wg branży
  Kancelaria radcy prawnego Wojciecha Wojciechowskiego znajduje się w Poznaniu. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi w zakresie prawa handlowego, prawa pracy, administracyjnego oraz wyceny nieruchomości. Specjalizuje się w opracowywaniu umów handlowych, prowadzeniu spraw sądowych, doradztwie prawno-biznesowym, i sporządzaniu operatów szacunkowych w zakresie wycen przedsiębiorstw, wartości niematerialnych, patentów czy też znaków towarowych. Kancelaria posiada bogate doświadczenie i liczne referencje. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.
 • Kancelaria Adwokaci GP - adwokat Poznań

  Prawo i podatki
  Adwokat w Poznaniu? Jeśli tego właśnie szukasz, to już teraz zajrzyj na witrynę internetową naszej kancelarii: to wyjątkowa strona umożliwiająca każdemu szybkie i bardzo komfortowe zapoznanie się ze wszystkimi naszymi usługami. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa i firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Prawo Pracy ::

Nasza ocena:
Adres: http://prawnik-dla-pracodawcy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy to kancelaria odpowiadająca na różne oczekiwania. Mowa o zespole, którego specjalizacją jest obsługa prawna pracodawców (szczególnie dotyczy to sytuacji, w której klientowi potrzebny jest adwokat Poznań prawo pracy). Nasza codzienność to rozpatrywanie bieżących problemów oraz spory sądowe w sądzie pracy i ubezpieczeń społecznych.