Podobne strony

 • www.osz.pl

  Kursy zawodowe
  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Poznaniu organizuje kursy i szkolenia zawodowe (na operatorów żurawi, wózków widłowych, spawaczy i inne) oraz z zakresu bhp. Indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność i lata doświadczenia pomogły Ośrodkowi zdobyć uznanie (często wieloletnich już) partnerów.
 • Underwater Travel Kursy

  Oświata i edukacja
  Pragniemy zachęcić każdego sensownie myślącego człowieka, a więc takiego, który doskonale zdaje sobie sprawę, że w życiu najważniejsze jest zdrowie i przeżycie do zajrzenia do prowadzonego przez nas Centrum Szkolenia Pierwszej Pomocy. Tak się składa, iż od pewnego czasu szkolimy warszawiaków (przede wszystkim, chociaż nie tylko), którzy chcieliby pomóc drugiemu człowiekowi, jeżeli nadejdzie taka potrzeba. Posiadamy wszystkie uprawnienia, czyli możemy również uczyć takich ludzi, których celem jes
 • PIO-MED Piotr Patała

  Oświata i edukacja
  Firma PIO-MED zajmuję się prowadzeniem szkoleń oraz kursów z pierwszej pomocy, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy a także szkoleń przeciwpożarowych. Przeprowadzamy także Recertyfikację Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Posiadamy ogromne zaplecze najnowszego sprzętu dydaktycznego oraz szkoleniowego. Podczas szkoleń główny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra.
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli

  Oświata i edukacja
  Polska Edukacja to instytucka, która wraz z partnerskimi uczelniami wyższymi zajmuje się organizowaniem studiów podyplomowych dla dorosłych, nauczycieli oraz kształcenia specjalistycznego. Dodatkowo w ofercie znajdziemy również szkolenia instruktorskie i ratownicze w zakresu udzielania pierwszej pomocy, kursy dla nauczycieli, kursy brytyjskie oraz z zakresu turystyki. Dzięki naszej ofercie zdobędą Państwo kwalifikacje niezbędne do wykonywania wielu zawodów.
 • Szkolenia BHP Kraków hsec.pl

  Firmy wg branży
  Profesjonalne szkolenia BHP Kraków i okolice. Temat bezpieczeństwa i higieny pracy jest nam doskonale znany. W branży działamy od wielu lat. Firmom z południowej Polski zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie BHP. Ponadto prowadzimy sklep z artykułami BHP. Organizujemy szkolenia otwarte, szkolenia przeciwpożarowe, kursy pierwszej pomocy. Więcej informacji na stronie internetowej HSCE.


:: Erkao - Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy ::

Nasza ocena:
Adres: https://kursypierwszejpomocy.com.pl

Ulica: Ku Rzece

Miasto: Warszawa
Kod: 03-139
NIP: 5242607470

Telefon: 696182017
Opis:

Erkao jest firmą zajmującą się kompleksową organizacją szkoleń i kursów z zakresu udzielania pierwszej pomocy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:
Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy dla firm
Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy dla szkół
Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy dla przedszkoli
Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy dla żłobków
Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy dla klubów dziecięcych
Gwarantujemy indywidualne podejście i uczciwą wycenę