Podobne strony

  • Ewidencja i analiza czasu pracy kierowców. Lublin

    Firmy wg branży
    Tachoewidencja zajmuje się szeroko rozumianą ewidencją i analizą czasu pracy oraz aktywności kierowców na podstawie danych rejestrowanych zarówno przez tachografy cyfrowe jak i analogowe. Zakres świadczonych usług: 1. ewidencja czasu pracy kierowców 2. analiza czasu prowadzenia pojazdów i innych aktywności kierowcy 3. rozliczanie delegacji 4. pobieranie i archiwizacja danych cyfrowych 5. pomoc w przygotowaniu dokumentacji pracowniczej 6. pomoc w przygotowaniu do kontroli ITD i PIP
  • Rozliczanie wynagrodzeń kierowców

    Ekonomia
    Nasza firma oferuje klientom, firmom transportowym profesjonalne usługi w zakresie rozliczenia czasu pracy kierowców. Dzięki naszym usługom każdego miesiąca otrzymasz od nas dokładną analizę naruszeń przepisów zapisanych w ustawach o czasie pracy kierowców. Nasze usługi są idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia się przed przykrymi konsekwencjami podczas kontroli drogowych. Oferujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny za usługi.


:: transexpert.pl ::

Opis:

24-godzinną pomoc podczas kontroli na drodze w języku polskim, niemieckim, angielskim i francuskim zapewnia firma Trans Expert w Bydgoszczy. Jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku, specjalizująca się w rozliczaniu czasu pracy kierowców. Obsługujemy przeszło 1500 przedsiębiorstw, gwarantując indywidualne i profesjonalne podejście, w pełni przeszkolony zespół doradców i wieloletnie doświadczenie na rynku. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szeroki wachlarz usług, jaki prezentujemy na stronie. Zapraszamy do kontaktu!