Podobne strony

 • Ludźmierski Bochenek Notariat kraków

  Firmy wg branży
  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Kancelarii Notarialnej prowadzonej przez Notariuszy R. Ludźmierskiego i A. Bochenek - Perek, doświadczonych, świetnie przygotowanych jak i wykształconych, wykonujących swoje obowiązki solidnie oraz rzetelnie. Kancelaria mieści się w Krakowie. W ramach aktywności, Kancelaria ta dokonuje wszelakich czynności, przewidzianych we właściwych ustawach. Z pomocą tych notariuszy prosto przebrną Państwo przez stwierdzenie nabycia spadku, zrozumieją różnice pomiędzy umową o dożywocie a umową darowizny, umową sprzedaży a umową zamiany, testamentem do całości spadku a testamentem z zapisem windykacyjnym. To profesjonaliści, którym można zaufać. Szczegółową ofertę prezentuje strona:
 • Kancelaria notarialna - Magdalena Chlanda

  Prawo i podatki
  Działająca od dwudziestu lat kancelaria notarialna kierowana przez Magdalenę Chlandę cechuje się idealnie przygotowanymi procedurami działania, które istotnie usprawniają i przyspieszają wszystkie podejmowane przez jej pracowników działania. Stosując perfekcyjnie funkcjonujący wzorzec unikamy jednakże działań szablonowych. Polskie prawo i obowiązujące w nim przepisy bardzo często wymagają sporej elastyczności, która związana jest też z indywidualnym profilem każdej ze spraw, jakich się podejmujemy. Każdorazowo usiłujemy wniknąć w specyfikę naszych klientów i dostarczyć im najbardziej optymalnych pod względem formalnym, finansowym i czasowym rozwiązań. Sporządzamy akty notarialne, odpisy, poświadczenia i projekty aktów prawnych. Rejestr wymaganych dokumentów znaleźć można na naszej stronie internetowej. To oraz detaliczne informacje na temat naszej propozycji odnaleźć można na stronie:
 • ul. Urzędnicza 47/7

  Ekonomia
  Kancelaria Notarialna Jankiewicz & Tylek, której lokalizacja znajduje się w Krakowie gwarantuje kompleksowe usługi notarialne, działając w oparciu o Prawo o notariacie. Prowadzimy standardowe czynności notarialne: sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia, spisywanie protokołów, ustalanie projektów oświadczeń i wiele innych. Dla zmotoryzowanych klientów istnieje możliwość zaparkowania na naszym parkingu w sąsiedztwie kancelarii. Nasi notariusze podejmują kontrahentów od poniedziałku do piątku, jak również w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Więcej szczegółowych informacji o pracy naszej kancelarii znajdą Państwo na stronie internetowej.
 • ANNA KARCZEWSKA kancelaria notariusza w Krakowie

  Firmy wg branży
  Notariusz Anna Karczewska przyjmuje klientów w swej siedzibie w Krakowie. Tworzy akty poświadczenia dziedziczenia i protesty weksli, doręcza oświadczenia i notuje protokoły. Zajmuje się też innymi czynnościami, jakie wynikają z osobnych przepisów. Każdą z usług realizujemy precyzyjnie z wymogami prawa, etyki zawodowej i przy zachowaniu poufności. Przy wykonywaniu danej czynności pobieramy wynagrodzenie o wysokości ustalonej indywidualnie z klientem. Jego maksymalne stawki zostały wyznaczone w rozporządzeniu ministra sprawiedliwości. Więcej informacji na temat działalności kancelarii notarialnej odszukasz na naszej witrynie internetowej.
 • ROMANA GRUSKOŚ kancelaria notarialna kraków

  Prawo i podatki
  Notariusz Romana Gruskoś prowadzi swoją kancelarię w Krakowie od listopada 2007 roku. Kadra pracujących w kancelarii notariuszy czuwa nad poprawnym zabezpieczeniem interesów stron oraz innych osób, dla jakich konkretna czynność jest w stanie wywoływać skutki prawne. Czynności notarialne to między innymi sporządzanie umów majątkowych małżeńskich, aktów potwierdzenia dziedziczenia i aktów ustanowienia służebności gruntowych. Notariusz jest osobą zaufania publicznego. Spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie dokumenty i papiery wartościowe, a także doręcza oświadczenia. Aby zapoznać się z działalnością kancelarii, spojrzyj na naszą stronę internetową.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Notariusze Kraków - Gruskoś, Nowak ::

Nasza ocena:
Adres: https://krakownotariusz.com.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Biuro notarialne – usługi notarialne –Notariusze Gruskoś, Nowak s.c. prowadzi swoją działalność w Krakowie, ale można się z nami skontaktować również osobiście. Notariusz KRaków - Kancelaria Notarialna Kraków zaprasza na stronę internetową po szczegółowe informacje.