Podobne strony

 • ELMECO s.c.

  Maszyny budowlane
  Spółka jest dostawcą spalinowych zespołów prądotwórczych dla wielu branż gospodarki w tym także budownictwa. O cenie, asortymencie i danych technicznych informacje do uzyskania na stronie domowej.
 • ELKOT

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje elektronarzędzia, narzędzia ręczne do prac mechanicznych oraz maszyny budowlane Zakład dysponuje np.agregatami prądowymi czy nagrzewnicami. Na serwerze informacje o producentach i ich ofercie produkcji oraz prowadzonym serwisie.
 • Salon Techniczny

  Maszyny budowlane
  Sklep z narzędziami praz elektronarzędziami do prac instalacyjnych, spawarskich, betoniarskich i budowlanych oraz obróbki metalu.
 • Bovin Sp. z o. o.

  Maszyny specjalistyczne
  Przedsiębiorstwo jest dostawcą sprzętu budowlanego, maszyn do obróbki betonu i kamienia, przenośników materiałów, młotów wyburzeniowych, narzędzi ręcznych firm zachodnich i innych. Na stronie znajdziesz opisy właściwości oferowanych produktów wzbogacone zdjęciami oraz listę dystrybutorów.
 • Salon Techniczny

  Urządzenia, narzędzia
  Sklep internetowy, w ofercie którego znaleźć można obszerny asortyment elektronarzędzi profesjonalnych, narzędzi ręcznych, pneumatycznych, kompresorów, agregatów prądotwórczych, elektronarzędzi dla majsterkowiczów, a także elektronarzędzi ogrodowych. Na stronie sklepu zamieszczona jest kompletna oferta towarów będących w aktualnej sprzedaży. Salon preferuje następujące sposoby rozliczeń: zapłata gotówką przy odbiorze, przedpłata oraz przelew.


:: Agregaty prądotwórcze producent, serwis, sprzedaż ::

Nasza ocena:
Adres: https://agregaty-mielec.pl

Ulica: Wojska Polskiego 3

Miasto: Mielec
Kod: 39-300
NIP: 8171717789

Telefon: 17 788 75 92
Opis:

Firma Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości generatorów prądu. Nasze agregaty prądotwórcze to znany produkt. Oferujemy agregaty prądotwórcze diesel do zasilania awaryjnego i agregaty gazowe. Oferta nasza to agregaty na biogaz oraz inne rozwiązania dla rolnictwa, przemysłu i nie tylko. W ofercie agregaty zabudowane, bez obudowy, mobilne, w kontenerach oraz specjalistyczne dostosowane do potrzeb klienta. Oferujemy dobór agregatów, serwis agregatów i oczywiście sprzedaż oraz cz