Podobne strony

 • Archeologia Żywa

  Prasa historyczna
  Czasopismo popularno-naukowe poświęcone archeologii - najważniejsze odkrycia polskich naukowców w kraju i na świecie, techniki badań archeologicznych, numizmatyka. W serwisie również archiwum i bogaty serwis o wydarzeniach archeologicznych w kraju.
 • Muzeum Numizmatyczne w Krakowie

  Numizmatyka
  Serwis przedstawia informacje o Muzeum Numizmatycznym, mieszczącym się w Krakowie.
 • Narodowy Bank Polski

  Banki
  Bank centralny Rzeczypospolitej Polskiej. Podstawowym celem działalności NBP jest utrzymanie stabilnego poziomu cen oraz umacnianie polskiego pieniądza. Prowadzi obsługę bankową budżetu państwa, prowadzi rachunki bankowe rządu i centralnych instytucji państwowych. Określa wielkość emisji oraz moment wprowadzenia pieniądza gotówkowego do obiegu, za którego płynność odpowiada. Na stronach NBP znajdziesz informacje o organizacji banku, akty prawne, statystyki, zbiory banknotów i monet, publikacje.
 • Numizmatyka

  Numizmatyka
  Strona poświęcona jest zagadnieniom kolekcjonowania monet i przeznaczona jest dla początkujących amatorów numizmatyki. Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji z zakresu numizmatyki (czyszczenie monet, ceny giełdowe, sklepy numizmatyczne) oraz możecie obejrzeć galerię zdjęć przedstawiajacych kolekcję monet i banknotów autora strony.
 • Kolekcjoner

  Numizmatyka
  Strona poświęcona jest polskim monetom kolekcjonerskim. Znajdziesz na niej katalog monet, który zawiera fotografie i podstawowe informacje. Opis każdej monety obejmuje rok wybicia, średnicę, wagę, metal i nakład. Ponadto na stronie znajdują się: linki do innych stron poświęconych numizmatyce, odrobinka historii i aktualny plan emisji.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: gndm.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://gndm.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 8311479658

Telefon:Kategorie:

Opis:

Numizmatyka to fantastyczna pasja. Jeżeli interesujesz się monetami to znajdziesz u nas wiele ciekawych informacji na ich temat, a także możliwość sprzedania swoich monet z kolekcji i dorobienia kilku złotych. Regularnie tworzymy aukcje, na których również można takie monety zakupić. Przyjdź do nas i przekonaj się na własne oczy jak to działa. Będziesz na pewno mile zaskoczony wysokimi cenami skupu jaki oferujemy i tym jak wiele nasi specjaliści na temat danych monet wiedzą. Przeczytaj naszą str

Słowa kluczowe: