Podobne strony

 • PERSPEKTYWA - Szkoła Rysunku

  Inne
  PERSPEKTYWA oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych dla kandydatów na studia o profilu architektonicznym - wydziały architektury, architektury krajobrazu. Zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach przez doświadczonych dydaktyków.
 • Studio Sztuki "Pole Widzenia"

  Malarstwo
  Witryna Studia Sztuki prowadzonego przez Fundację "Pole Widzenia". Zajęcia z zakresu malarstwa i rysunku prowadzą młodzi artyści, absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, posiadający odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie pedagogiczne, biorący czynny udział w życiu artystycznym młodego pokolenia. Prasa określiła Studio mianem "alternatywnego domu kultury". Jest ono otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności. W Studiu prowadzone są także kursy przygotowawcze na ASP.
 • Studio Kształcenia Plastycznego

  Kursy przygotowawcze
  Kursy przygotowawcze na wyższe uczelnie plastyczne, kursy przygotowawcze z historii sztuki, zajęcia plastyczne dla młodzieży i dorosłych, warsztaty i plenery malarskie, nauka malarstwa, rysunku i innych technik plastycznych.
 • Dziecięca i Młodzieżowa Akademia Artystyczna

  Dzieci i sztuka
  Na stronie można zapoznać się z ofertą zajęć z zakresu: malarstwa, rysunku, rzeźby, wiedzy o historii sztuki. W ofercie są kursy przygotowujące do egzaminów w szkołach plastycznych. Dostępna jest także galeria prac uczniów, zapraszamy!
 • Kurs rysunku Mdk-kurs Kraków

  Architektura
  Kurs rysunku dla kandydatów na architekturę - lekcje w Krakowie.


:: Lekcje rysunku Domin Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://domin-krakow.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kurs architektura? Wybierasz się na studia, ale obawiasz się, że Twój rysunek nie jest wystarczająco dobry? Przyjdź do nas i oceń swoje umiejętności. My pomożemy Tobie z Twoim rysunkiem. Jesteśmy na rynku już od długiego czasu, a co za tym idzie posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. W razie potrzeby pozostajemy przez cały czas do dyspozycji.