Podobne strony

 • Centrum ogrodnicze Florexpol

  Dom i ogród
  Firma Florexpol posiada sklepy, hurtownie, szklarnie, centra ogrodnicze oraz prowadzi sprzedaż wysyłkową swoich artykułów. Na stronie znajdziesz informacje o działalności firmy, jej oddziałach w Warszawie i Lublinie oraz zagranicznych partnerach z Rosji, Litwy i Ukrainy. Ponadto możesz zamówić bezpłatny katalog, dokonać zakupów w internetowym sklepie oraz skorzystać z informacji zawartych w poradniku.
 • Fauna & Flora w Internecie

  Fauna
  Serwis dla miłośników roślin i zwierząt, hobbystów, przyrodników, ekologów, a także przedsiębiorców. Misją powstania serwisu było zgromadzenie jak największej ilości informacji o polskich i zagranicznych zasobach WWW poświęconych szeroko pojętej tematyce florystyczno-faunistycznej. Serwis zawiera bazę danych o stronach WWW przedstawioną w formie uporządkowanego tematycznie systemu katalogów i podkatakogów, giełdę hobbystów, kalendarium imprez, sklep internetowy oraz różnego rodzaju informatory i poradniki.
 • Hortus

  Kwiaty, ogrody, dom
  Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem różnych typów ogrodów otaczających domy i posiadłości oraz terenów zielonych towarzyszących wszelkim obiektom firmowym i użyteczności publicznej. Strona zawiera informacje o firmie, zrealizowanych projektach oraz cennik oferowanych usług i produktów.
 • Amex

  Kwiaty, ogrody, dom
  Strona poświęcona pięlęgnacji i projektowaniu ogrodów. Znajdziesz tu informacje o firmie Amex, która zajmuje się poza wyżej wymienionymi, dostarczaniem systemów nawadniania ogrodów, sprzedażą hurtową oraz prowadzi wirtualny sklep ogrodniczy.
 • Architektura zieleni

  Ogrodnictwo
  Krzysztof Kosik zajmuje się kompleksowym projektowaniem i urządzaniem ogrodu, więc jeśli chcesz mieć ogród marzeń, zajrzyj na stronę.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni ::

Nasza ocena:
Adres: http://kraina-zieleni.pl/


Opis:

Kraina Zieleni tworzy ogrody, które pobudzają wyobraźnię,zapraszają do relaksu i otaczają budynek swoim doskonałym pięknem rozbudzając tylko dobre uczucia. Stawiając na subtelność natury nie zapominamy o funkcjonalności, dzięki czemu projektowanie ogrodów przeznaszą firmę jest tak naprawdę tworzeniem komfortowej oraz najcudowniejszej przestrzeni.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Nasze projekty wykonujemy na obszarze całego Śląska. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.