Podobne strony

 • NDT System - Badania Nieniszczące

  Apartura pomiarowa
  Firma jest dostawcą urządzeń i materiałów stosowanych w badaniach nieniszczących. Oferuje kompletne wyposażenie stosowane w badaniach radiograficznych, prądowirowych, penetracyjnych i magnetyczno-proszkowych. Szczegóły oferty poznasz zaglądając na stronę, ponadto sprawdzisz tu swoją wiedzę.
 • IBM „Łabędy” - badania metalograficzne

  Firmy wg branży
  Laboratorium Badawczo Metrologiczne Łabędy swoją siedzibę posiada w Gliwicach. Podstawą jego działalności jest zapewnienie swoim klientom badań na najwyższym poziomie, wykonywanych przez kompetentne i doświadczone osoby, i z pełnym poszanowaniem aktualnych norm. Całościowa oferta zawiera badania laboratoryjne skierowane do szerokiego grona odbiorców, takie jak na przykład ocena własności fizycznych, chemicznych, oraz mechanicznych, a także rozmaitego rodzaju ekspertyzy oraz pomiary.
 • www.palab.pl

  Firmy wg branży
  W Poznaniu swoją siedzibę ma nowoczesne laboratorium PALAB. Działamy w branży od 2008 oferując naszym odbiorcom (różnej wielkości przedsiębiorstwa) najwyższej jakości badania oraz pomiary. Specjalizujemy się w wykonywaniu badań nieniszczących, mechanicznych i metalograficznych, pomiarach meteorologicznych bądź sprawdzaniu przyrządów pomiarowych jak i badaniach chemicznych środowiska pracy. Zapewniamy fachową obsługę, konkurencyjne ceny usług a oprócz tego dostęp do najnowocześniejszych technologii. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić naszą witrynę internetową.
 • Badania nieniszczące i akcesoria spawalnicze

  Firmy wg branży
  Firma Kalla od lat działa w branży NDT i świadczy usługi oraz urządzenia z zakresu badań nieniszczących - badania wizualne, badania endoskopowe, ultradźwiękowe, penetracyjne i magnetyczno proszkowe. Firma oferuje także usługi z zakresu spawania orbitalnego instalacji przemysłowych i bioprocesowych, a także akcesoria spawalnicze i serwis sprzętu.
 • LBNiW — Eksperci w inspekcjach NDT spoin

  Firmy wg branży
  LBNiW zajmuje się kontrolą jakości złączy spawanych metodami nieniszczącymi. Firma ma bogate doświadczenie oraz solidne referencje ze wsparcia NDT na rzecz dużych projektów inwestycyjnych w kraju i za granicą. Mamy uznanie UDT zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Oferujemy badania spoin następującymi metodami:ultradźwiękowe, radiograficzne, wizualne, magnetyczno-proszkowe, penetracyjne, pomiary twardości, badanie składu chemicznego stali (PMI), badania szczelności.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Casp System Sp. z o.o ::

Opis:

Firma Casp system Sp. z o. o. zajmuje się dystrybucją najwyższej klasy maszyn i urządzeń przygotowanych do realizowania badań NDT, to znaczy Non Destructive Testing. Są to urządzenia oraz maszyny dostosowane do najnowocześniejszych standardów, które pozwalają w sposób niedestrukcyjny badać surowce do budowli i konstrukcji oraz badać ich poziom wykonania i sposób przygotowania. Firma udostępnia urządzenia do badań przy użyciu prądów wirowych, specjalistycznych badań ultradźwiękowych, a ponadto do