Podobne strony

 • ZSM URSUS Sp. z o.o.

  Inne
  Zakłady zajmują się obróbką metali. Na ich stronie obejrzeć można zdjęcia wybranych produktów z oferty (sprzęgła, tarcze, głowice itd.), a także zapoznać sie z wykazem oferowanych przez firmę usług (obróbka skrawaniem, plastyczna i cieplno-chemiczna).
 • Vacat - myjnie, myjki, odtłuszczanie przemysłowe

  Sprzęt, materiały czyszczące
  Podstawowy kierunek działalności firmy to wdrażanie eko-technologii w dziedzinie bezściekowego mycia i odtłuszczania w procesach przemysłowych. Zajmuje się ona wytwarzaniem urządzeń myjących dla różnych gałęzi przemysłu.
 • Zakład Ślusarsko-Mechaniczny WATRA

  Ślusarstwo
  Firma oferuje szereg produktów i usług z branży ślusarsko-mechanicznej. Pełną ich listę wraz z informacjami o firmie znajdziesz na stronie.
 • elhus.com.pl

  Maszyny specjalistyczne
  Kompleksowa i profesjonalna obsługa lakierni proszkowych.
 • galess.com.pl

  Firmy wg branży
  Firma zajmująca się obróbką metali. W ofercie firmy znajdują się takie usługi jak między innymi cynkowanie ogniowe, cynkowanie galwaniczne, chromowanie, pokrycia nikiel-cynk, cynowanie, srebrzenie, anodowanie itp. Profesjonalizm firmy potwierdzają przyznane firmie nagrody dla przedsiębiorstw oraz przyznane międzynarodowe certyfikaty jakości takie jak ISO 9001, czy też ISO 2000. Firma działa na polskim rynku od ponad 30 lat. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie firmy.


:: alufinish.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://alufinish.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalistyczny profil firmy z zakresu branży powierzchniowej obróbki metali sprawia, że jest jedną z niewielu działających na tym polu w Polsce. Odbiorcami preparatów i technologii przygotowywanych przez firmę są w głównej mierze zakłady obrabiające aluminium, anadowaniem, lakierujące proszkowo lub cynkujące ogniowo.