Podobne strony

 • Gastrometal

  Osprzęt
  Przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w wytwarzaniu sprzętu ze stali kwasoodpornej na wyposażenie służby zdrowia, gastronomii, przemysłu spożywczego i przetwórczego oraz żeglarstwa. W ofercie znajdują się meble ze stali nierdzewnej, kolektory słoneczne, witraże i lampy witrażowe,wszelkie elementy stalowe polecane w standardowym wyposażeniu jachtów.
 • BiG TOR S.C.

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Spółka dostarcza bram wjazdowych. Na stronie podaje informacje techniczne, dane adresowe oraz ankietę dla użytkownika.
 • Wido Profil

  Konstrukcje metalowe
  Firma oferuje systemy aluminiowe balustrad, klatek schodowych, tarasów i innych. Propozycja opatrzona jest zdjęciami, opisem technicznym oraz notką o historii firmy.
 • Kowalstwo Artystyczne

  Konstrukcje metalowe
  Zakład jest producentem dekoracyjnych elementów kutych stosowanych w konstrukcjach ogrodzeń, balustrad, bram, krat. Na stronie wybór produktów i konstrukcji, adres oraz propozycja współpracy.
 • ALSAL

  Konstrukcje metalowe
  Producent wszelkiego rodzaju przeszkleń i konstrukcji aluminiowych poczynając od fasad a kończąc na poręczach czy balustradach. Zakład produkuje okładziny aluminiowe, ścianki działowe, ściany osłonowe i dachy. Służy biurem projektowym i doradztwem.


:: www.modeko.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.modeko.eu

Ulica: ul. Roosevelta 118a

Miasto:
Kod: 41-800
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Firma MODEKO w Zabrzu to producent gabionów oraz łącznika stabilizującego kosze gabionowe spawane z ceownika. Stosujemy z certyfikowanych materiałów i najlepszej jakości powłoki ocynku ogniowego. Nasze produkty spełniają wszelkie normy związane z ich produkcją. Oferujemy również panele ogrodzeniowe spawane z ceownika poziomego i pręta pionowego, bramy, modne, trwałe i niezawodne rozwiązania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.