Podobne strony

 • Agencja Reklamowa Mediana

  Reklama zewnętrzna
  Agencja wykonuje: szyldy oklejane foliami samoprzylepnymi, szyldy podświetlane, reklamy w formach przestrzennych, flagi reklamowe, transparenty, proporczyki itp., projekty reklam, stoisk wystawowych, stron www itp.
 • GALERA - Art. In Internet

  Galerie
  Internetowa galeria grafiki komputerowej.
 • Pracownia graficzna "Y"

  Rysunek, grafika
  Znajdziesz tutaj ofertę projektów graficznych wykonywanych przez grafików z kraju i zagranicy. Ponadto możesz poznać klientów i projekty już wykonane.
 • Finestra Per Mondo

  Materiały drukowane
  Finestra Per Mondo jest agencją reklamową typu BTL, projektuje oraz produkuje materiały reklamowe i promocyjne, takie jak: katalogi, foldery, ulotki reklamowe, inserty, plakaty; projekty graficzne.
 • Domino

  Reklama radiowa i TV
  Agencja reklamowa Domino świadczy usługi w zakresie reklamy prasowej, radiowej, zewnętrznej oraz reklamy w internecie, jak również zajmuje się systemem identyfikacji wizualnej, a także organizuje również degustacje i promocje.


:: Pixello - Wszystko dla wizerunku Twojej marki! ::

Nasza ocena:
Adres: https://pixello.pl

Ulica: Kąkolowa 5/28

Miasto: Bydgoszcz
Kod: 85-811
NIP: 9531407093

Telefon: 503762355Kategorie:

Opis:

Zajmujemy się tworzeniem wizerunku osób prywatnych, firm i identyfikacji graficznej od wizytówki po najbardziej rozbudowane strony internetowe. Gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i zadowolenie, oferujemy usługi krojone na miarę Twoich potrzeb. Wszyscy jesteśmy specjalistami w swoim fachu – czy to w projektowaniu, poligrafii czy tworzeniu reklamy internetowej. Na naszą agencję składa się suma talentów i zdolności każdego z nas. Połączyła nas pasja do projektowania i tworzenia. Razem mamy blisko