Podobne strony

 • BATA-MED

  Salony kosmetyczne
  Salon kosmetyki estetycznej, bezbolesna depilacja laserowa urządzeniem Light Sheer, fotoodmładzanie, kosmetyki Babor. Szczegóły - na stronie.
 • Studio Light- depilacja laserowa

  Salony kosmetyczne
  Strona gabinetu dysponującego sprzętem do trwałej, bezpiecznej i skutecznej depilacji laserowej. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera diodowego LightSheer. Na stronie szczegółowe informacje.
 • Royal Laser-Centrum Kosmetyki Estetycznej i Laserowej

  Lekarze, gabinety
  Royal Laser- profesjonalny gabinet specjalizujący się w trwałym usuwaniu niepożądanego owłosienia metodą depilacji laserowej. Posiadamy najnowocześniejszy laser diodowy Lightsheer zapewniający rewelacyjne efekty pozbycia się niechcianych włosów raz na zawsze!
 • Bodylaser - Depilacja Laserowa

  Salony kosmetyczne
  Usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy i ciała laserem diodowym LightSheer.
 • Salon kosmetyczny La Grace

  Salony kosmetyczne
  La Grace - Centrum Zdrowia i Urody oferuje m.in. zabiegi wyszczuplające, mikrodermabrazję, lifting, makijaż permanentny oraz przedłużanie rzęs i włosów.


:: J'adore Instytut ::

Nasza ocena:
Adres: www.jadoreinstytut.com/warszawa

Ulica: Zelazna, 59

Miasto: Warszawa
Kod: 00-848
NIP: 6722001443

Telefon: 510115609
Opis:

Odwiedź nasze salony kosmetyczne w Krakowie i Warszawie. Wysoka jakość zabiegów na twarz, na ciało, zabiegów laserowych lub medycyny estetycznej.
Szczególnie polecamy takie usługi jak: depilacja laserowa bikini i pach, depilacja laserowa całego ciała, zabiegi na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure i pedicure, keratynowe prostowanie włosów czy laserowe usuwanie naczynek. O Twoją kondycje zadbają takie zabiegi jak endermologia, radiofrekwencja.