Podobne strony

 • Bud-Kot

  Technika grzewcza
  Zakład budowy kotłów centralnego ogrzewania.
 • Energo-Spaw

  Technika grzewcza
  Firma zajmuje się projektowaniem i budową kotłowni wodnych i parowych. Na stronie dane kontaktowe firmy, lista referencyjna i serwisowa.
 • Eurotherm

  Technika grzewcza
  Handel urządzeniami grzewczymi oraz usługi projektowe i wykonawcze - kotłownie"pod klucz", instalacje gazowe, co, wod.-kan. To wszystko wykonuje firma, której oferta jest przedstawiona na www.
 • Proterm

  Technika grzewcza
  Profilem działalności firmy jest sprzedaż i serwis kotłów centralnego ogrzewania oraz budowa kotłowni. Na stronie znajdziesz krótkę charakterystykę firmy, a także ofertę handlowo - usługową.
 • Fabryka Kotłów "Sefako"

  Technika grzewcza
  Oficjalna strona fabryki produkującej kotły centralnego ogrzewania. Znajdziesz tu rys historyczny firmy, ofertę handlową, a także referencje i galerię zdjęć urzadzeń.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: budmetnocon.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.budmetnocon.pl

Ulica: Stanisława Staszica 171

Miasto: Czeladź
Kod: 41-250
NIP: 6540006788

Telefon: 32 265 17 02
Opis:

P.W. BUDMET Dariusz Nocoń, Adam Nocoń w Czeladzi to producent kotłów centralnego ogrzewania o niskim stopniu emisyjności, co czyni je przyjaznymi dla środowiska. Dzięki innowacjom, jakie cały czas wdrażamy, zdobyliśmy wiele nagród, co weryfikuje naszą jakość i światowy standard. Oferujemy wysokiej jakości paliwa stałe, które można z powodzeniem wykorzystywać do naszych kotłów. Realizujemy również usługi w zakresie obróbki skrawaniem, wykonywania kół zębatych bądź też regeneracji wszelkiego rodzaju kół. Zapraszamy do kontaktu.