Podobne strony

 • Haspol

  Maszyny mleczarskie
  Strona przedsiębiorstwa handlu i usług produkcyjnych Haspol. Prowadzi dystrybucję urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.
 • Krak - Gastro

  Chłodnie
  Sklep internetowy z akcesoriami i wyposażeniem gastronomicznym. Firma KRAK-GASTRO zajmuje się kompleksowym wyposażeniem obiektów zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. W jej ofercie znajdują się ekspresy, kostkarki, maszyny do lodów, urządzenia chłodnicze i wiele innych materiałów.
 • ABM

  Meble sklepowe
  Producent mebli sklepowych, a także dystrybutor wielu firm polskich i zagranicznych. Oferta tej firmy to: urządzenia chłodnicze, witryny szklane, regały, meble z profilami aluminiowymi, meble z płyty laminowanej, systemy we/wy, krajalnice, kosze, wózki.
 • Ciepło i Zimno

  Oszczędzanie energii
  Prezentacja oferty firmy produkującej urządzenia chłodnicze oraz pompy ciepła i urządzenia odzyskujące ciepło z urządzeń chłodniczych.
 • Ford-Pol

  Inne
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz: lakierowanie proszkowe, usługi ślusarskie oraz handel urządzeniami chłodniczymi.


:: Kotły grzewcze Sanok - Mimar ::

Nasza ocena:
Adres: http://mimar.sanok.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Sprzęt AGD potrafi odmówić nam współpracy w najmniej spodziewanym momencie. Szykujemy uroczystość rodzinną, a tu bach i lodówka lub kuchenka przestaje działać. Wówczas nie pozostaje nic innego jak serwis AGD, który przyjedzie i szybko naprawi co potrzeba. Jeżeli poszukujecie serwisu do naprawy klimatyzacji lub innego sprzętu AGD. To serdecznie zapraszamy do kontaktu