Podobne strony

 • Drukarnia Dagraf

  Drukarnie
  Na stronie drukarni znajdziesz jej ofertę oraz informacje o samej firmie.
 • Contra

  Reklama
  W ofercie firmy znajdziesz wyroby z pleksi, kasetony, pylony, stojaki reklamowe, statuetki i puchary itd. Na stronie zamieszczono zdjęcia i opisy proponowanych produktów.
 • Roxy - firma dekoratorska

  Kwiaciarnie
  Strona firmy dekoratorskiej i jednocześnie sklepu z dekoracjami i kwiatami. Na stronie znajdziesz ofertę i dane kontaktowe.
 • Polplast

  Pokrycia dachowe
  Strona bezpośredniego importera systemów rynnowych i kanalizacji firmy Nicoll oraz płyt z tworzyw sztucznych (poliwęglan, pcv, plexi) i materiałów reklamowych. Firma świadczy również usługi reklamowe, m.in. frezowanie ploterem. Na solidnie przygotowanej stronie poznasz szczegóły oferty oraz dowiesz się znacznie więcej o firmie.
 • Flumez

  Meble sklepowe
  Producent mebli, regałów reklamowych i innych wyrobów wyposażenia sklepów wykonanych z drutu i powlekanych PE. Strona zawiera informacje o firmie i stosowanej technologii, ofertę oraz dane kontaktowe.


:: Folplex.pl - Reklama Wizualna Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: https://folplex.pl/

Ulica: ul. Piłsudskiego 65a

Miasto: Radzymin
Kod: 05-250
NIP:

Telefon:
Opis:

Folplex zajmuje się rozprowadzaniem różnego typu materiałów do produkcji reklam. Od kasetonów świetlnych, po kasetony reklamowe. Warszawa posiada mnóstwo szyldów reklamowych, jednak kasetony świetlne są tutaj najpopularniejsze. Są to konstrukcje odporne na zniszczenia oraz zmienne warunki atmosferyczne, bardzo często podświetlane, zawierające logo firmy lub hasło reklamowe. Często wykonywane są z Dibondu oraz innych trwałych materiałów konstrukcyjnych. Zapraszamy do składania zamówień.