Podobne strony

 • Cena złota

  Ekonomia
  Strona powstała dla osób, które inwestują swoje oszczędności w złote monety i sztabki. Na stronie znajdują się aktualne kursy złota i srebra. W serwisie znajdują się przydatne informacje dotyczące złota, a także można się dowiedzieć o podstawowych pojęciach związanych ze złotem oraz o formach inwestycji w błyszczący metal, takich jak złote sztabki i monety z czystego złota o wadze jednej uncji. Na stronie znajdują się również informacje poświęcone złotym monetom i sztabkom bulionowym wykonanym z
 • Banknoty Swiata

  Hobby i pasje
  Banknoty Świata to sklep internetowy dla kolekcjonerów banknotów. Kupisz tu do swojej kolekcji oryginalne banknoty z całego świata. Znajdziesz tu banknoty z Azja, Ameryka, Afryka, Europa. Oferujemy zarówno tradycyjne banknoty papierowe oraz banknoty polimerowe. Jeżeli szukasz ciekawego hobby to dobrze trafiłeś ,u nas za niewielkie pieniądze możesz rozpocząć swoją przygodę z pieniądz papierowy z całego świata .
 • Banknoty Swiata

  Hobby i pasje
  Banknoty Świata to sklep internetowy dla kolekcjonerów banknotów. Kupisz tu do swojej kolekcji oryginalne banknoty z całego świata. Znajdziesz tu banknoty z Azja, Ameryka, Afryka, Europa. Oferujemy zarówno tradycyjne banknoty papierowe oraz banknoty polimerowe. Jeżeli szukasz ciekawego hobby to dobrze trafiłeś ,u nas za niewielkie pieniądze możesz rozpocząć swoją przygodę z pieniądz papierowy z całego świata.Każdy nowy zarejestrowany klient na swoje pierwsze zakupy dostaje 10 % rabatu.
 • SKLEP NUMIZMATYCZNY - dukaty

  Firmy wg branży
  Polecamy Państwu posługi naszego sklepu numizmatycznego. Działamy na terenie województwa łódzkiego, z powodzeniem realizując zlecenia dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Naszą firmę charakteryzuje indywidualne nastawienie do każdego zamawiającego, dostosowanie propozycji do indywidualnych potrzeb Klientów, krótki czas realizacji zleceń oraz fachowe i rzetelne doradztwo. Oferujemy całkowity zakres usług numizmatycznych.
 • Złote monety lokacyjne Krugerrand

  Ekonomia
  Monety Kru­ger­rand to pierw­sze takie złote bulionówki na świe­cie. Monety zawie­rają jedną uncję tro­jań­ską czy­stego złota, czyli 31, 1035 gram. Są naj­lep­szą formą lokaty dla inwe­storów. Serwis zawiera szereg ciekawych i przydatnych wiadomości na temat tej bardzo cenionej wśród inwestorów i niezwykle popularnej złotej monecie bulionowej. Portal przybliża wszystkim zbieraczom wiele ważnych informacje dotyczących m.in. historii powstania monety, jej specyfikacji - rozmiaru, wagi i koloru.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Aukcje numizmatyczne - numimarket.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://numimarket.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz portal to miejsce idealne dla kolekcjonerów monet. Znajdziesz u nas oferty największych sklepów numizmatycznych w Polsce. Bez problemu kupisz poprzez nasz portal złote monety, monety bulionowe, banknoty kolekcjonerskie a nawet sztabki złota. Nie brakuje u nas również wszelkich niezbędnych akcesoriów numizmatycznych czy specjalistycznej literatury numizmatycznej.