Podobne strony

 • Architektura i urbanistyka - Rafał Drobczyk

  Usługi architektoniczne
  Firma, której siedziba znajduje się w Gliwicach, specjalizuje się w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych m.in. w zakresie architektury, architektury wnętrz czy urbanistyki. Ponadto dostarcza specjalistyczne opracowania - ekpertyzy budowlane, projekty ogrodów i zieleni oraz profesjonalne makiety. Tutaj znajdziesz szczegółowe dane o działalności firmy oraz przykładowe projekty.
 • Geo-Tag

  Geologia
  Firma świadczy kompleksowe usługi w branży geologiczno-górniczej. Wykonuje m.in. projekty, dokumentacje i ekspertyzy, wiercenia i pompowania, badanie terenu, zajmuje się także rekultywacją i ochroną środowiska. Na stronie dostępne informacje o firmie oraz pełny zakres wykonywanych usług.
 • Inter Project Group

  Usługi architektoniczne
  Strona biura projektowego oferującego szeroką gamę usług, począwszy od projektowania architektonicznego, poprzez studia optymalizacji kosztowych inwestycji, aż po pozyskiwanie terenów pod projektowane inwestycje. Na stronie znajdziesz pełną listę oferowanych usług, przykłady projektów i realizacji oraz dane teleadresowe firmy. Strona w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej.
 • RAYART

  Osuszanie
  Strona firmy doradczo-budowlanej oferującej: osuszanie budynków, izolacje przeciwwilgociowe, odgrzybianie, ekspertyzy budowlane, remonty, adaptacje, prowadzenie inwestycji i wycenę nieruchomości. Na stronie więcej informacji o profilu firmy.
 • Usługi Projektowe w zakresie budownictwa ogólnego

  Wycena, kosztorysowanie
  Zakres świadczonych na terenie powiatów świdnickiego, dzierżoniowskiego i wałbrzyskiego usług obejmuje: wyceny nieruchomości, kosztorysowanie, inwentaryzacje budowlane oraz instalacji, ekspertyzy techniczne i nadzory. Szczegóły - na stronie.


:: www.ekspertyzy.waw.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ekspertyzy.waw.pl

Ulica: ul. Kieślowskiego 3d/33

Miasto:
Kod: 02-962
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jestem doświadczonym opiniodawcą majątkowym oraz budowlanym. Prowadzę przedsiębiorstwo J.P. Praxis z siedzibą w Warszawie i wykonuję zlecenia na obszarze całego województwa mazowieckiego. Przyjmuję je zarówno od jednostek prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych m.in. od banków, instytucji, urzędów i organów sądowych. W mojej ofercie odnajdą Państwo m.in. wyceny domów, mieszkań, działek połączone z analizą rynku, a także oceny techniczne i analizy techniczno-ekonomiczne budynków oraz operaty szacunkowe. Gwarantuję, że wszelkie usługi realizowane są zgodnie z obowiązującym prawem. Pozostaję do Państwa dyspozycji. Więcej informacji na witrynie internetowej.