Podobne strony

  • ROBIN ROBERT KRÓL cyklinowanie podłóg warszawa

    Firmy wg branży
    Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z rozległą ofertą firmy Robin z Warszawy. Dla naszych klientów świadczymy najwyższej klasy usługi z obszaru instalacji wybranych pokryć podłogowych. Na życzenie Klienta świadczymy również bezpłatne usługi związane z przygotowaniem oferty (dowóz wzorników, pomiary pomieszczeń, wstępne oględziny podłoża, itp.) Angażujemy na stałe 16 instalatorów wykładzin obiektowych, posiadamy własny transport i zaplecze techniczne. Więcej wiadomości o naszej atrakcyjnej propozycji oraz warunki współpracy z nami znajdują się na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Wykładziny w płytkach ::

Nasza ocena:
Adres: www.cs-synergy.com

Ulica: Złota 59

Miasto: Warszawa
Kod: 00-120
NIP: 525 27 19 153

Telefon:
Opis:

CS Synergy to firma w której od wielu lat szukamy najlepszych i najbardziej innowacyjnych surowców, linii produkcyjnych oraz produktów w segmencie wykończenia podłóg tekstylnych.

Komplementarna oferta naszych wykładzin w płytkach znajduje zastosowanie w przestrzeniach biurowych, hotelach jak również użyteczności publicznej. 

Naszym celem jest stałe podnoszenie kompetencji i wchodzenie  na nowy wyższy poziom wartości w relacjach z naszymi partnerami.