Podobne strony

 • ul. Księcia Ziemowita 53

  Sklepy internetowe
  Higiena Serwis to nie jedynie rzetelny i wykwalifikowany dostarczyciel artykułów higieniczno-czystościowych, to także firma przyjazna naturze. Kwestie sterylności i higieniczności są nadzwyczaj istotne, ważne jednakże, ażeby przy okazji jak w najwyższym stopniu ochraniać przyrodę, otoczenie i zdrowie ludzkie. Dlatego też wszystkie oferowane produkty posiadają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są niezwykle wydajne, ale równolegle ekologiczne. Firma istnieje na rynku już blisko piętnaście lat.
 • Sklep internetowy Sanjo.pl - wyposażenie toalet publicznych

  Dom i wnętrza
  Planujesz inwestycję, która będzie wymagała urządzenia łazienki, a nie masz czasu szukać produktów w różnych sklepach? Dobrze trafiłeś nasza firma przygotuje dla Ciebie ofertą na kompleksowe wyposażenie łazienek począwszy od nowoczesnych i tanich w eksploatacji suszarek do rąk, na sanitariatach ze stali nierdzewnej kończąc. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Warmtec posiadamy bogata ofertę elektrycznych suszarek do rąk i włosów, w tym nowoczesne modele suszarek kieszeniowych.
 • Showerwis

  Firmy wg branży
  Showerwis zajmuje się dostarczaniem artykułów wyposażenia łazienek użytku publicznego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostarczanie najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Dystrybucję prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, w szczególności do Czech i Słowacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
 • SILVER Środki do sprzątania sklep internetowy

  Sklepy internetowe
  Silver to mieszcząca się w Łużnej hurtownia, proponująca wysokiej klasy preparaty czyszczące dla firm. Oferuje ona szereg towarów popularnych producentów w konkurencyjnych cenach. Wśród oferowanego asortymentu znajdują się środki myjące i dezynfekujące czy nowoczesny sprzęt do sprzątania. Dodatkowo, firma w sprzedaży posiada wyposażenie do toalet i łazienek, takie jak podajniki papieru, dozowniki mydła, suszarki do rąk, przewijaki dla dzieci czy kosze.
 • Suszarki do rąk

  Firmy wg branży
  Pamiętajmy, że w każdym pomieszczeniu trzeba zadbać również o wyposażenie łazienki! Skorzystajcie z oferty firmy FANECO, która jest dystrybutorem oraz producentem kompleksowego wyposażenia toalet publicznych. Z naszych usług korzystają właściciele dużych firm budowlanych i deweloperskich oraz obiektów takich jak np. ośrodki kultury, szkoły i uczelnie wyższe, lotniska, stacje kolejowe czy autobusowe, linie metra, hotele czy obiekty sportowe.


:: https://www.blysk.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.blysk.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Dostarczamy Państwu wyposażenie toalet i ułatwiamy organizację łazienki dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy wygodnymi w użytkowaniu pojemnikami na papier toaletowymi, ekonomicznymi suszarkami do rąk i do włosów, a także uchwytami w różnych rozmiarach. Doradzamy od podstaw w projektowaniu toalet publicznych i gwarantujemy zawsze bezpłatne wyceny.