Podobne strony

 • LABEL

  Normy, certyfikaty
  Laboratorium wykonuje badania w zakresie zgodności z normami zharmonizowanymi stanowiącymi podstawę do wystawiania Deklaracji Zgodności - oznakowanie CE, dyrektywa niskonapięciowa LVD.
 • Sprzedaż - obrabiarki cnc, tokarki cnc, oprogramowanie CATIA

  Nauka i technika
  TBITechnology to firma zajmująca się sprzedażą i produkcją maszyn cnc - obrabiarki, tokarki, frezarki cnc własnej marki oraz marki Wemas. Sprzedajemy oraz wdrażamy oprogramowanie PLM - Catia, Enovia, Delmia. Oferujemy kompleksowe usługi - od sprzedaży poprzez szkolenia i serwis. Zaufaj firmie, która ma duże doświadczenie i dobrą markę na rynku.
 • Doradztwo z zakresu Oznaczenia CE

  Firmy wg branży
  Nasza firma świadczy usługi konsultacyjne z obszaru oznakowania CE. Identyfikujemy dla Państwa wymagania prawne i normatywne pod kątem wprowadzania artykułów do obrotu. Oferujemy również pomoc w kontakcie z odbiorcami posługującymi się językiem chińskim oraz angielskim. Specjalizujemy się w problematyce oznakowania CE na różnego typu produkty. Pomagamy przemierzyć przez cały proces oceny zgodności, jaki zamyka się nadaniem znaku CE.
 • Certyfikacja - obac.com.pl

  Ekonomia
  OBAC jest firmą specjalizującą się w certyfikowaniu wyrobów. Oferując badania zgodności zatrudnia ekspertów, którzy obiektywnie oceniają wyroby przeznaczone zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny. Przeprowadza także zdolność remontową oraz audyt przeciwwybuchowy.
 • www.inautom.pl

  Firmy wg branży
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy InAutom Poland z siedzibą we Wtelnie w województwie kujawsko-pomorskim. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w fachowym wykorzystaniu wtryskowni. Dzięki osiągniętemu doświadczeniu oferujemy fachową pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń i niezbędnego do ich obsługi oprogramowania. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wtryskarek hydraulicznych od 45 ton do 7000 siły zwarcia i elektrycznych od 40 ton do 460 ton siły zwarcia. Zapraszamy na platformę internetową i do kontaktu telefonicznego albo mailowego.


:: IMI-Polska - Automatyka przemysłowa, Outsourcing inżynierów ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.imi-polska.pl

Ulica: Laryska 21

Miasto: Mysłowice
Kod: 41-404
NIP: 2220905394

Telefon: 123073336
Opis:

Firmowa strona internetowa. Spółka IMI-Polska zajmuje się kompleksowym projektowaniem oraz wykonawstwem pod klucz maszyn i urządzeń przemysłowych. Firma jest integratorem automatyki i robotyki w branży automotive, spożywczej przemyśle ciężkim oraz kolejowym.