Podobne strony

 • Barbara Travel Agency

  Biura podróży
  Propozycje wypoczynku w różnym czasie i różnych miejscach: wyjazdy na narty do Zakopanego i Austrii, rejsy po Morzu Egejskim, wyjazdy integracyjne dla firm.
 • Katedra i Zakład Stomatologii Wieku Rozwojowego ŚL.A.M.

  Stomatologia
  Strona przedstawia placowkę naukowo-dydaktyczną Oddziału Stomatologii II Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej, działalność obejmującą nauczanie przyszłych stomatologów oraz usługi dentystyczne dla dzieci i młodzieży.
 • Gmina Łabowa

  Łabowa
  Na stronie gminy położonej między pasmem Jaworzyny Krynickiej a Pasmem Grybowskim, w dolinie rzeki Kamienicy Nawojowskiej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące m.in. historii gminy, władz lokalnych, oferty turystycznej, a także galerie zdjęć.
 • Gmina Łącko

  Łącko
  Na stronie miejscowości leżącej w powiecie nowosądeckim, na krawędzi Beskidu Wyspowego i pasma Beskidu Sądeckiego, słynącej z oryginalnej śliwowicy znajdziesz informacje dotyczące jej historii, miejscowych władz, oferty gospodarczej i turystycznej (m.in. opis walorów słynnego łąckiego trunku).
 • Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

  Muszyna
  Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna położona jest w Beskidzie Sądeckim, na pograniczu polsko-słowackim. Na stronie znajdziesz wszelakie niezbędne informacje dotyczące miejscowych atrakcji turystycznych (przyroda, zabytki, lecznictwo uzdrowiskowe), zamieszczono także wiadomości na temat: władz samorządowych, lokalnej oświaty, kultury i gospodarki.


:: Dentysta Nowy Sącz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.iwulskadent.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W ramach oferty naszej placówki stomatologicznej Iwulska Dent, która działa na terenie Nowego Sącza jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania szerokiego zakresu leczenia stomatologicznego. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz zabiegowy, który sprawia, że nasza przychodnia stomatologiczna może realizować wysoki standard leczenia.