Podobne strony

 • Pol-Miedz Trans Sp. z o. o.

  Transport
  Firma branży transportowej i paliwowej. Zakres usług: transport samochodowy międzynarodowy i krajowy, obroty produktami naftowymi (paliwa, oleje, smary i płyny eksploatacyjne), transport kolejowy, usługi sprzętem ciężkim i specjalistycznym w pracach inżynieryjno-budowlanych, specjalistyczne usługi lotnicze (śmigłowce Mi-2, samolot M-20 MEWA- wszystkie kraje Europy).
 • Scandinavian Garment Service Poland Sp. Z O.O.

  Transport
  Firma zajmuje się przewozem międzynarodowym i krajowym, składem celnym, magazynowaniem odzieży "na wisząco" i w kartonach oraz kompletowaniem wysyłek wg życzenia klienta.
 • Wiraż Bus

  Autobusy
  Na stronie znajdziesz informacje o firmie świadczącej usługi przewozu osób na trasach międzynarodowych oraz organizującej komunikację publiczną w Swarzędzu.
 • Mati L.T.D - Przedsiębiorstwo Transportowe

  Transport
  Mati L.T.D. jest przedsiębiorstwem transportowym specjalizującym się w ekspresowych przewozach towarów do 1,5 oraz do 3,5 tony (transport krajowy i międzynarodowy).
 • Agencja Turystyki "Wikel"

  Przewozy autokarowe
  Strona specjalizującej się w sprzedaży międzynarodowych biletów autokarowych agencji turystyki. Na stronie wykaz obsługiwanych miast i przebieg tras oraz informacje jak dokonać zakupu biletu.


:: www.morado.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://morado.com.pl

Ulica: Al. Zwycięstwa 228

Miasto: Gdynia
Kod: 81-540
NIP: 5862292486

Telefon: 58 624 36 77
Opis:

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Morado z Gdyni. Zajmujemy się krajowym jak i zagranicznym transportem ładunków, a działalność w branży prowadzimy już do 2010 roku. Posiadamy dużą flotę nowoczesnych, spełniających surowe normy emisyjne pojazdów a ponadto naczepy do wszystkich typów kontenerów i agregaty. Oferujemy obsługę logistyczną, dostęp do innowacyjnych rozwiązań, pomoc wyspecjalizowanych pracowników jak również atrakcyjne warunki współpracy. Na naszej witrynie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie i działalności. Zachęcamy do jej odwiedzenia.