Podobne strony

 • Urząd Przewozu Poczty Bydgoszcz

  Usługi pocztowe
  UPP w Bydgoszczy oferuje całodobowo pełen zakres usług pocztowych o charakterze powszechnym. Możesz przeczytać informacje o usługach EMS Pocztex, Direct Mail, i innych.
 • Eagle Freight Poland

  Transport
  Na tej stronie znajdziesz informacje o polskim oddziale międzynarodowej firmy spedycyjnej. Firma ta świadczy usługi transportowe na całym świecie, specjalnie do tego przygotowanym taborem samochodów ciężarowych.
 • Taksówka bagażowa

  Transport
  Usługi transportowe na terenie Warszawy, możliwość dostarczenia przesyłki do dowolnego zakątku kraju, przeprowadzki.
 • Trans Serwis

  Firmy kurierskie
  Przesyłki kurierski: miejskie, krajowe, międzynarodowe. Całodobowe przesyłki expresowe. Transport, spedycja, logistyka.
 • Kurier Warszawa

  Firmy kurierskie
  Firma Kurierska SWAP oferuje: szybkie przesyłki na terenie Warszawy i okolic, rowerem, samochodem, pieszo. Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Nasi kurierzy nie stoją w korkach i nie zatrzyma ich wypadek czy przebudowa dróg! Kompleksowa obsługa firm Dogodne rabaty dla stałych klientów nawet do 40%! Przesyłki poza Warszawę ustalane z bezpośrednio z klientem.


:: tuwysylam.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.tuwysylam.pl

Ulica: Chojna

Miasto: Chojna
Kod: 74-500
NIP: 8512069714

Telefon: 91 40 40 802
Opis:

Niskie ceny przesyłek i szybki czas ich dostarczenia oferuje firma kurierska Tuwysłam. Nasi kurierzy w ramach oferowanych usług mogą dostarczać przesyłki w formie pudełek, paczek lub innych gabarytowych przesyłek. Polecamy dostarczanie przesyłek zagranicznych i krajowych, gwarantując bezpieczeństwo i terminowe dostawy. Nadanie ułatwia uruchomiona przez nas platforma internetowa do składania zamówień, dzięki temusystem obsługi jest prosty, szybki i przyjemny - przekonaj się o tym sam! Zapraszamy do skorzystania z usług, a w razie pytań prosimy o kontakt!