Podobne strony

  • Filtry przemysłowe Eppensteiner epe

    Przemysł maszynowy
    Oferta firmy obejmuje m.in.: filtry przemysłowe, filtry do płynów chemicznych, filtry do cieczy technologicznych, wkłady filtracyjne, wyposażenie filtrów, hydroakumulatory oraz filtry automatyczne. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, ofercie, jej zastosowaniach, dystrybutorach produktów i wynikach badań. Nie zabrakło też formularza zapytania ofertowego.
  • HYDROMIT - Hydraulika siłowa i przemysłowa

    Sklepy internetowe
    SKLEP HYDROMIT oferuje elementy hydrauliki siłowej i przemysłowej. Nasze produkty wykorzystywane są w pojazdach, maszynach i w różnych urządzeniach przemysłowych. Są to pompy hydrauliczne, pompy przemysłowe, silniki hydrauliczne, hydroakumulatory, pompy zębate, rotatory hydrauliczne oraz akcesoria hydrauliczne. Szeroka gama produktów udostępniona w naszym sklepie internetowym pozwala klientom na dokładny dobór odpowiedniego produktu do urządzenia, jego zamówienie lub zakup.


:: www.elektrohyd.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.elektrohyd.pl

Ulica: Borowo, ul. Długa 25 Dzierżążno

Miasto:
Kod: 83-332
NIP: 5891000285

Telefon: 601 841 157
Opis:

Dystrybucja i serwis pomp do betonu oraz usługi wsparcia technicznego we współpracy z włoskim producentem pomp do betonu marki CIFA S.p.A. oferuje ELEKTRO-HYD w Dzierżążnie. Zakres wykonywanych przez nas usług obejmuje poza tym przeglądy i badania dozorowe TDT, bieżącą konserwację maszyn, remonty średnie i kapitalne oraz regenerację i wymianę podzespołów. Przeprowadzamy też interwencje doraźne. Zapewniamy wykwalifikowaną pomoc formalną i techniczną, gwarantując najwyższą jakość. Zapraszamy do współpracy!