Podobne strony

 • dr Wojciech Witkowski - chirurgia plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Chirurg plastyk, kierownik Kliniki Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej CSK WAM w Warszawie, nauczyciel akademicki, wykonuje zabiegi operacyjne: nosa, piersi, twarzy i szyi, skóry owłosionej głowy, brzucha, ręki, odsysanie tkanki tłuszczowej, usuwanie wszelkich zmian na skórze, korekcja zmarszczek wstrzyknięciami kolagenu, peeling twarzy, pełny zakres zabiegów odtwórczych.
 • Dr Jerzy Potocki - specjalista chirurgii plastycznej

  Chirurgia plastyczna
  Na stronie znajdziesz informacje o zakresie usług, konsultacjach oraz godzinach przyjęć.
 • HEST - salon fryzjerski

  Salony fryzjerskie
  Strona salonu fryzjersko-kosmetycznego, na której można znaleźć informacje o ofercie firmy (usługi fryzjerskie i kosmetyczne, manicure, pedicure, komputerowe dobieranie fryzur i kolorów) oraz cennik usług. Obejrzeć tu można również zdjęcia samego salonu oraz zapoznać się z informacjami dotyczącymi technik stosowanych w salonie kosmetycznym.
 • A.G. Klinik - Klinika Chirurgii Estetycznej

  Szpitale i kliniki
  Na stronie dowiesz się na czym polega chirurgia estetyczna oraz poznasz zakres działania kliniki.
 • Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

  Lekarze, gabinety
  W gabinecie wykonuje się zabiegi korekcji skóry, wycięcia, implantacje. Zamieszczono tutaj również warunki zarejestrowania się oraz dane teleadresowe.


:: Grapo Wschodnie Centrum Kolagenu ::

Nasza ocena:
Adres: https://icolway.pl

Ulica: ul. Orlanda 12/3

Miasto: Lublin
Kod: 20-717
NIP: 7121771792

Telefon: 604 523 513
Opis:

Firma Grapo to firma lubelska, działająca na runku wschodniej Polski. Od kilkudziesięciu lat zajmuje się sprzedażą kolagenu, kosmetyków na bazie kolagenu i suplementów diety marki Colway. Właścicielka firmy wie wszystko o działaniu i jakości tych produktów. Dlatego od kilku lat firma prowadzi sklep internetowy, w którym oferuje pełny asortyment marki Colway. Osobom niezdecydowanym polecamy kontakt telefoniczny lub mailowy. Można otrzymać dodatkowe materiały na temat działania kolagenu.