Podobne strony

  • Zagórzany 679

    Firmy wg branży
    HYDROEL to wieloletnia firma zajmująca się kompleksowymi usługami wiertniczo- geologicznymi. Jest niewątpliwym liderem na rynku. Działa od 1990 roku i w tym czasie pomyślnie zrealizowała kilkadziesiąt zleceń z zakresu geologiczno-inżynierskiego. Kompetentna obsługa, atrakcyjne ceny, szybkie i terminowe realizacje zamówień zadecydowały o sukcesie firmy. W obszernej ofercie można odnaleźć kompleksowe prace geologiczne, w tym: studnie głębinowe wraz z przyłączami wodnymi, otwory pod kolektory pomp ciepła, otwory obserwacyjne-piezometry, projekty i dokumentacje geologiczne i geologiczno-inżynierskie, a także operaty wodno prawne oraz lokalizację studni z wykorzystaniem map geologicznych i likwidację odwiertów. Więcej informacji na stronie:
  • HYDROEL Studnie małopolska

    Firmy wg branży
    Firma HYDROEL oferuje Państwu wysokiej jakości usługi geologiczno-inżynierskie. Jako wieloletni lider na rynku zdobyła duże grono usatysfakcjonowanych klientów, o czym świadczą liczne, pozytywne referencje. Dziesiątki pomyślnie zrealizowanych zleceń dla klientów indywidualnych, instytucji i firm remontowo-budowlanych pozwoliło firmie uzyskać bogate doświadczenie w świadczeniu usług wiertniczo-geologicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej wiedzy usługi świadczone przez firmę HYDROEL są na najwyższym poziomie. Wszechstronne realizacje możliwe dzięki nowoczesnym sprzętom przeprowadzane są w dokładnie ustalonych przez odbiorcę terminach. Warto zapoznać się z szeroką ofertą HYDROEL na stronie internetowej.


:: wiercimy.info studnie wiercone zakopane ::

Nasza ocena:
Adres: http://wiercimy.info

Ulica: Salwatoriańska 6

Miasto:
Kod: 34-500
NIP: 7361056043

Telefon:
Opis:

Odwierty dla gospodarstw domowych, pensjonatów, hoteli, powstających budynków, jak też dla przedsiębiorstw przeprowadza FHU DANIEL w Zakopanem. Mamy 8-letnie doświadczenie, a dzięki użyciu minikoparki degradacji ulega jak najmniejszy obszar terenu przy budynku. Stosujemy z nowoczesnych technologii oraz zarządzamy zaawansowanym zapleczem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży na południu Polski. Zapraszamy do współpracy.