Podobne strony

 • MAX-FLIZ

  Glazura, terakota
  Dystrybutor ceramiki łazienkowej włoskiej oraz hiszpańskiej, wyposażenia łazienek w sanitariaty oraz wanny i kabiny prysznicowe. Świadczy usługi projektowe wnętrz łazienkowych oraz transportu.
 • AWA - Autorski Warsztat Architektury

  Usługi architektoniczne
  Pracownia architektoniczna AWA: reprezentacyjne wnętrza dla firm i instytucji, wnętrza domów i mieszkań, budynki mieszkalne, usługowe i biurowe, domy jednorodzinne.
 • Cztery Kąty

  Prasa budowlana
  Poradnik dla domatorów zainteresowanych ciekawymi pomysłami i rozwiązaniami technicznymi. W czasopismie niekonwencjonalne propozycje architektoniczne, nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Wiele zdjęć, konkursów i dodatki tematyczne. Ilustrowany poradnik dla tych, którzy chcą, by ich mieszkanie było przytulne, wygodne i atrakcyjne.
 • 3D-Architekci Sp. z o.o

  Usługi architektoniczne
  Prezentacja biura architektonicznego prowadzonego przez Pawła Koperskiego i Witolda Padlewskiego. Biuro specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i budynków jednorodzinnych, dużych zespołów wielorodzinnych, obiektów sakralnych, budynków użyteczności publicznej i zespołów architektonicznych.
 • Usługi projektowe

  Usługi architektoniczne
  Strona architekta Jarosława J. Gruzewskiego, który przedstawia tutaj swoje prace artystyczne (pastele, szkice) oraz projekty. Specjalizuje się w usługach projektowych w sferze budownictwa rezydencyjnego, komercyjnego, urbanistyki i mieszkaniówki. Był naczelnym architektem rodziny Piaseckich i znanej amerykańskiej firmy architektonicznej Minoru Yamasaki.


:: www.projektkwadrat.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.projektkwadrat.pl

Ulica:

Miasto:
Kod: 95-070
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Szeroką bazą materiałów i produktów potrzebnych przy aranżowaniu wnętrz dysponuje pracownia PROJEKT KWADRAT JOLANTA ŁYSAKOWSKA w miejscowości Wiśniowa. Projektowaniem i aranżacją wnętrz zajmujemy się od 10 lat, z wielką troską kreując każdą przestrzeń - tak mieszkalną, jak i publiczną. Przenikamy preferencje każdego klienta, opracowujemy koncepcje i projekty wykonawcze, starając się dostosować do ich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z usług i zapraszamy do współpracy.