Podobne strony

 • Kancelaria Adwokacka Krakowiński & Krakowińska

  Adwokaci
  Porady prawne, pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i osób fizycznych, odszkodowania, prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne, pracy, rozwód, windykacja, e-porady.
 • Adwokat Łódź - porady prawne i bieżące informacje

  Informacje_o_kancelariach
  Pomoc i obsługa prawna dla osób fizycznych i firm z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Porady prawne i doradztwo. Przygotowywanie pism procesowych, formułowanie i opiniowanie umów. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Porady prawne w formie bloga z opisem rzeczywistych zdarzeń i spraw sądowych. Bieżące inforamcje na temat prawa i aktualnych przepisów prawnych. Tematy związane z tematyką prawną, sprawy rozwodowe, odszkodowawcze, alimenty.
 • Adwokaci Łódź

  Prawo i podatki
  Kancelaria Acta Vera - istniejemy na rynku od 2006 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu pozyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Swoje zlecenia wykonujemy sumiennie i bardzo dokładnie. Jesteśmy profesjonalistami z odpowiednimi kwalifikacjami oraz wykształceniem. Chetnie podejmujemy wymagające zlecenia będące dla nas wyzwaniem. Gwarantujemy zadowolenie każdego naszego klienta. Zapraszamy gorąco do współpracy
 • Windykacja Łódź

  Prawo i podatki
  Zróżnicowanie między radcą prawnym, a adwokatem sprowadza się zaledwie do występowania przed trybunałem. Radca prawny Łódź ma szerokie możliwości, jeśli chodzi o obszar prawa, w których może proponować swoją usługę interesantom,są to m.in.: prawo karne, egzekwowanie odszkodowań, windykacja, budowlane, czy pomoc udzielana w tworzeniu rozmaitego wariantu pism prawnych. Szukając odpowiedniego radcy prawnego w Łodzi, wystarczy tylko wklepać szukaną frazę w wyszukiwarkę www, na przykład: - adwokat Łódź, - odszkodowania Łódź, - windykacja Łódź W ten sposób dowiemy się szybko i skutecznie interesujących nas informacji, co ułatwi wytypować odpowiedniego radcę.
 • Kancelaria Aberlinus

  Prawo i podatki
  Niesienie profesjonalnej pomocy każdemu, kto jej potrzebuje to główny cel kancelarii adwokackiej prowadzonej przez adwokat Macieja Łukaszuka i jego współpracowników – adwokatów i radców prawnych. Działania kancelarii zmierzają do zapewnienia szybkiej i skutecznej pomocy prawnej z takich dziedzin jak prawo cywilne, karne, podatkowe, spadkowe celne czy upadłościowe. Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie Polski i Niemiec.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Adwokat w Łodzi i Zgierzu ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.adwokat-sekpiotr.pl

Ulica: Piramowicza 15 lok. 12

Miasto: Łódź
Kod: 90-254
NIP: 7322059818

Telefon:
Opis:

Adwokat w Łodzi i Zgierzu Piotr Sęk oferuje kompleksowe usługi prawne począwszy od porad prawnych po reprezentację sądową w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, odszkodowawczego, rodzinnego i spadkowego. Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w szeroko rozumianych sprawach odszkodowawczych i spadkowych. Posiadamy wieloletnią praktykę w reprezentacji Klientów na obszarze całej Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i do zapoznania się z naszą ofertą.