Podobne strony

 • Kancelaria adwokacka

  Prawo i podatki
  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy z powództwa cywilnego i sprawy, jakie przewodzone są do sądów przez instytucje Państwowe. Niezapłacone mandaty trafiają do sądów pod ocenę sędziego. Kancelaria specjalizuje się również w prawie rodzinnym, gdzie przewodzone są sprawy rozwodowe, sprawy o separację, a także podziały majątku wspólnego w przypadku, kiedy małżeństwo nie zatwierdziło intercyzy. Notorycznie trafiają do nas sprawy o alimenty, których nie opłacają także kobiety i panowie. Pomagamy w określeniu i zdementowaniu ojcostwa, także w wyznaczeniu kontaktu pomiędzy rodzicami i dziećmi. Dokładny opis przedstawiono na witrynie.
 • Kancelaria Adwokacko-Radcowska Dorota i Wojciech Pieróg

  Prawo i podatki
  Kancelaria świadczy szybką i wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym i firmom w rozwiązywaniu ich spraw. Specjalizujemy się w obronach w sprawach karnych,sporach cywilnych,prawie nieruchomości.
 • Kancelaria prawna Rzeszów

  Prawo i podatki
  Poszukujesz sprawdzonej kancelarii prawnej w Rzeszowie? Poszukujesz takiej, która posiada w swoich szeregach doświadczonych i sprawdzonych prawników, adwokatów, czy radców prawnych? Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu pisma w postępowaniu przesądowym lub odwołania w sprawach administracyjnych? To dobrze się składa, bo rzeszowska kancelaria prawna Grębowski to zespół fachowców, który opiera się na 17-letnim doświadczeniu w zakresie świadczenia usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych, ja
 • www.adwokat-misiuda.pl

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokat Barbarę Misiudę mieści się w Rzeszowie. Zajmuje się ona pomocą prawną udzielaną zarówno podmiotom gospodarczym jak i klientom indywidualnym w województwie podkarpackim. Specjalizuje się w prawie cywlinym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, administracyjnym i prawie pracy. Zajmuje się doradztwem, windykacją, postępowaniem egzekucyjnym, sporządzaniem pism a także reprezentowaniem klienta przed organami aministracji państwowej oraz sądami. Więcej wiadomości o ofercie i działalności kancelarii znaleźc można na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kancelaria prawna Rzeszów ::

Nasza ocena:
Adres: https://radcowie.org.pl/

Ulica: Starowiejska 6

Miasto: Rzeszów
Kod: 35-010
NIP:

Telefon: 668929299
Opis:

Kancelaria Grębowski to dynamicznie i prężnie rozwijający się zespół, który opiera się na 17-letnim doświadczeniu. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu szeroko rozumianej pomocy prawnej, zapewniając swoim Klientom wszechstronną pomoc i ochronę prawną. Głównie w dziedzinach takich, jak: prawo zobowiązaniowe, spółek, handlowe, administracyjne, pracy, cywilne. Wykwalifikowani radcy prawni, adwokaci, doradcy podatkowi prawnicy łączący w sobie mądrość i wiedzę z ambicją i zaangażowaniem.