Podobne strony

 • Zakład Metrologii Elektrycznej i Elektrotechniki Samochodowej PŁ

  Nauki ścisłe
  Strona prezentuje zakres badań naukowych Zakładu, działalność dydaktyczną, skład osobowy, ofertę prac naukowo - badawczych w zakresie projektowania i wytwarzania czujników, regulatorów, przetworników oraz aparatury do pomiarów.
 • Zakład Metrologii Politechniki Szczecińskiej

  Nauki ścisłe
  Prezentacja składu osobowego (wiele fotografii) i problematyki naukowej poszczególnych pracowników.
 • ProcelWag Sp. z o.o.

  Producenci
  Producent elektronicznych wag: stacjonarnych, dynamicznych - taśmociągowych i kolejowych, urządzeń ważących dla suwnic oraz tensometrycznych przetworników siły.
 • Vidicon Sp. z o.o.

  Techniczna ochrona mienia
  Dystrybutor sprzętu elektronicznych systemów zabezpieczeń, telewizji przemysłowej oraz klimatyzacji zarówno na teranie Polski jak i poza jej granicami.
 • Arco Sp. z o.o.

  Sprzęt audio
  Oferuje systemy cyfrowej akwizycji i analizy obrazu wideo, kamery CCD do obserwacji szybkich zjawisk i przemysłowe, karty oscyloskopowe, przetworniki C/A i A/C.


:: Casp System Sp. z o.o. - Automatyka przemysłowa ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.automatyka24.pl/

Ulica: Puszkina 2

Miasto: Jaworzno
Kod: 43-603
NIP:

Telefon: 326141429
Opis:

Szukasz produktów związanych z automatyką przemysłową, badaniami nieniszczącymi, aparaturą badawczą oraz skanami 3D? Doskonale się składa! Automatyka24 oferuje szeroki wybór urządzeń oraz narzędzi niezbędnych w przemyśle i pomiarach. Wśród nich znajdziecie: Manometry, Czujniki, Enkodery, Przetworniki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.