Podobne strony

 • BAUTECH - Centrum Posadzek Przemysłowych

  Schody, posadzki
  BAUTECH - Centrum Posadzek Przemysłowych. Strona producenta materiałów i profesjonalnego sprzętu do wykonywania posadzek przemysłowych. W ofercie posadzki betonowe, posadzki epoksydowe i posadzki cienkowarstwowe PCC. Na stronie znajdziesz opisy produkowanych materiałów, a także zdjęcia. Firma proponuje także konsultacje i szkolenia.
 • PPUH "REMONT-TEX" Sp. z o.o.

  Schody, posadzki
  Strona firmy specjalizującej się w wykonawstwie posadzek betonowych i żywicznych, robót dekarskich, ziemnych i wyburzeniowych. Firma świadczy też usługi w zakresie czyszczenia betonów oraz lakierowania proszkowego, a ponadto jest producentem haków do rynien. Szczegóły oferty poznasz zaglądając na stronę.
 • Painpol

  Schody, posadzki
  Strona firmy działającej w branży posadzek przemysłowych. Znajdziesz na niej: dane na temat firmy, ofertę, informacje o wykorzystywanych technologiach, listę klientów oraz dane kontaktowe.
 • Simba

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Firma wykonuje wszelkie prace remontowo-budowlane o profilu wykończeniowym. Specjalizuje się w wykonywaniu hydroizolacji i doszczelnień przeciwwodnych. Szczegóły - na stronie.
 • GALTON

  Farby i lakiery
  Na stronie zapoznasz się z szeroką ofertą farb, lakierów i pędzli oferowanych przez firmę będącą autoryzowanym dystrybutorem produktów Beckers, ANZA oraz Polifarb Dębica.


:: Posadzki-Maszynowe.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://posadzki-maszynowe.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Wylewka podłogowa może stanowić wyzwanie do jej samodzielnego położenia. Dlatego zostaw to zadanie specjalistom. Firma ATP Posadzki Maszynowe ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Zajmuje się przede wszystkim w betonowych wylewkach, przy użyciu profesjonalnego sprzętu jakim jest Mixokręt.