Podobne strony

 • PROMARKET Sp. z o.o.

  Okna, drzwi
  Dystrybutor wielu firm zajmujących się garażami, bramami przemysłowymi, rampami przeładunkowymi i drzwiami. Na stronie przegląd oferowanych produktów, wykaz referencji i producentów.
 • IRGA

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Stolarka stalowa - bramy, drzwi, balustrady. Bramy garażowe (uchylne, segmentowe, rolowane) i przemysłowe (segmentowe, rolowane, kraty rolowane, harmonijkowe, przeciwpożarowe, szybkorolowane, wahadłowe z PCV, kurtyny paskowe, przesuwne). Napędy do bram. Przeznaczenie: garaże, hale, warsztaty, myjnie, straż pożarna, zakłady spożywcze i farmaceutyczne, garaże wielostanowiskowe. HÖRMANN i produkcja własna.
 • Proinvest S.c.

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  Firma oferuje bramy i ogrodzenia, śluzy uszczelniające, rampy i mostki przeładunkowe, podesty nożycowe oraz odbojniki gumowe i naprowadzacze kół.
 • JAMIS Jan Misztal

  Opakowania z tworzyw sztucznych
  Firma handlowo-produkcyjna. Sprzedaż opakowań z tworzyw sztucznych, m.in. skrzyniopalety, palety, pojemniki, paletopojemniki, zbiorniki UN, zbiorniki IBC. Produkcja: kurtyny paskowe, drzwi wahadłowe z miękkiego PCV.
 • Folia pcv

  Klimatyzacja
  Jesteśmy hurtownią z branży chłodnictwo, klimatyzacja. Sprzedajemy kurtyny powietrzne z nagrzewnicą, folie paskowe, folie pcv, kurtyny pcv. W naszej ofercie znajdują się również klimatyzatory lg, klimatyzatory fujitsu, agregaty chłodnicze, sprężarki, narzędzia refco, rury miedziane, rury chłodnicze, czynniki chłodnicze.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Ekrany PCV - Kurtyny Paskowe Dla Przemysłu ::

Nasza ocena:
Adres: https://ekranypcv.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Kurtyny paskowe idealnie sprawdzą się do każdej chłodni, ponieważ potrafią wytrzymać nawet bardzo niskie temperatury. Mogą one sprawić, że nie będzie uciekało także zimno z chłodni, dzięki czemu temperatura cały czas będzie zachowana, a znajdujące się w niej produkty nigdy się nie zepsują. Zachęcamy do skorzystania.