Podobne strony

 • Comex Sp. z o.o.

  Zabezpieczanie dokumentów
  Firma oferuje urządzenia do druku termicznego i termotransferowego firmy SATO, oprogramowanie Segsoft. Spółka ma także w ofercie usługi poligraficzne w tym produkcję druków posiadających zabezpieczenia przed falsyfikacją.
 • INSOFT

  Inne
  Oprogramowanie dla systemów automatycznej identyfikacji takich jak czytniki i drukarki kodów kreskowych, czytniki i kodery kart magnetycznych.
 • Kody Kreskowe

  Elektronika przemysłowa
  Na stronie poznasz prefiksy kodów kreskowych dla poszczególnych krajów.
 • Systemy Automatycznej Identyfikacji - Omega

  Wagi i kasy fiskalne
  Firma oferuje czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet, drukarki kart plastikowych firm takich jak: Symbol, Zebra, Eltron.
 • COD

  Elektronika przemysłowa
  Firma zajmuje się produkcją kodów kreskowych i innych informacji na etykietach samoprzylepnych. Sprzedaje: drukarki i czytniki kodów, terminale, palmtopy, metkowinice oraz inne urządzenia. Ponadto oferuje usługi graficzne i poligraficzne. Szczegóły - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Chainway Europe - Terminale Mobilne RFID ::

Nasza ocena:
Adres: www.chainwayeurope.com

Ulica: ul. Wędkarska 2A/B1

Miasto:
Kod: 04-869
NIP: 9521953196

Telefon: 602297997
Opis:

Chainway Europe jest światowym producentem kolektorów danych oraz czytników RFID. Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu znakowania i odczytu kodów kreskowych oraz znaczników RFID. W swojej ofercie posiada zarówno mobilne urządzenie wyposażone w czytnik kodów kreskowych 1D i 2D, jak również urządzenia wyposażone w czytniki RFID: UHF, NFC, HF.
Chainway znajduje się w ścisłej światowej czołówce producentów urządzeń mobilnych z systemem Android.