Podobne strony

 • Pracownie Zieleni BANACH

  Inne
  Firma prowadzi prace pielęgnacyjne i konserwacyjne terenów zielonych oraz handluje sprzętem leśniczym i ogrodniczym dla amatorów i profesjonalistów. Poza ofertą i bardziej szczegółowymi informacjami o firmie na stronie znajdziesz też porady dotyczące pielęgnacji roślin oraz używanego do tego sprzętu.
 • Ogrody i Drzewa oczka wodne

  Dom i wnętrza
  Zapraszamy do zainteresowania się ciekawą propozycją, którą przygotowała dla Państwa firma Ogrody i drzewa. Znajdujemy się w Toruniu i od wielu lat świadczymy wszechstronne usługi ogrodnicze na terenie całej Polski. Wykonujemy projekty koncepcyjne ogrodów, urządzamy i pielęgnujemy tereny zielone. Proponujemy sadzenie i wycinkę drzew, zakładanie ogrodów, inwentaryzację zieleni oraz ochronę drzew. Ponadto montujemy systemy nawadniania, instalujemy oczka wodne oraz budujemy małą architekturę.
 • ANDRZEJ ICIEK wykonywanie trawników

  Ekonomia
  Firma „Ogrody” z Nakła nad Notecią od 2007 zajmuje się zakładaniem oraz projektowaniem ogrodów. Oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie a także dyspozycyjność i miłą atmosferę współpracy. Nasi doświadczeni fachowcy podejmą się wykonania projektu wraz z wizualizacją komputerową, instalacji systemów nawadniających albo drenażowych, założenia i pielęgnacji trawnika a także oczka wodnego czy też stawów kąpielowych. Oprócz tego świadczymy usługi brukarskie i porządkowe. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej witryny, gdzie znajduje się więcej informacji o działalności.
 • Kajus projektowanie murków ogrodowych

  Ekonomia
  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej i sprawdzonej firmy zajmującej się architekturą krajobrazu jak i projektowaniem czy zakładaniem ogrodów, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Kajus z Bydgoszczy. Proponujemy zakładanie oczek wodnych i skalniaków, instalację systemów nawadniających i odwadniających, pielęgnację i zakładanie trawników, nasadzanie roślin oraz przygotowanie ogrodu do zimy. Oprócz tego świadczymy usługi ziemne i brukarskie oraz wykonujemy wszystkie inne niezbędne prace ogrodowe. Zapewniamy terminowe usługi najwyższej jakości i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę.
 • Wymarzony Ogród - Ogrody - Trawniki - Systemy nawadniające

  Firmy wg branży
  Wymarzony Ogród jest firmą zajmującą się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, nawierzchni brukowych, tarasów czy ogrodzeń. Tworzenie architektury krajobrazu i praca w ogrodach jest dla nas pasją, Nasze doświadczenie wieloletniej pracy, wiedza w zakresie optymalnej aranżacji zieleni, kwalifikacje i kompetencje projektowania unikatowych ogrodów i parków pozwalają nam na realizację ogrodów całkowicie dostosowanych pod oczekiwania i potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ko


:: lawncare.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.lawncare.pl

Ulica: ul. Wrzosowa 14 Tenczynek

Miasto:
Kod: 32-067
NIP: 5130173210

Telefon: 666 871 768
Opis:

Jeśli chcesz, by Twój trawnik, boisko sportowe bądź pole golfowe urzekało naturalną i zdrową zielenią, skontaktuj się z firmą Lawn Care w Tenczynku. Gwarantujemy piękne i zadbane trawniki! Nasza oferta obejmuje pielęgnację trawników oraz pielęgnację trawy na boiskach sportowych, właściwe nawodnienia, wałowanie, docinanie czy dosiew. Specjalizujemy się w zakładaniu, pielęgnacji i regeneracji trawników każdego rodzaju. Zapraszamy do kontaktu!