Podobne strony

 • Madix - ekskluzywne łazienki

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma sprzedaje szeroki asortyment armatury łazienkowej i osprzętu sanitarnego. Na stronie informacje o producentach i produktach, sieci dystrybucyjnej oraz dane adresowe.
 • Profis

  Glazura, terakota
  Importer hiszpańskiej, niemieckiej i włoskiej terakoty i glazury. Polska spółka jest jednym z oddziałów krajowych niemieckiej sieci handlowej. Sprzedaż w formie detalicznej oraz hurtowej ceramiki od 42 producentów w 600 wzorach. Na serwerze przykłady rozwiązań architektonicznych i aranżacji wnętrz.
 • JRP-Flizy

  Glazura, terakota
  Hurtownia płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. W swej ofercie posiada wanny, płytki podłogowe, sanitariaty, armaturę, kabiny prysznicowe w propozycji dla hurtowników oraz detalistów.
 • BEL ARTE

  Kowalstwo
  Zakład usług dekoracyjnych. Proponuje usługi aranżacji wnętrz oraz wypsażenie w gustowną porcelanę, lampy tiffanyego, porcelanę łazienkową, witraże, bibeloty oraz meble antyczne i kowalstwo artystyczne.W serwisie katalog wzorcowych produktów oraz opisy i zdjęcia.
 • Sanitec Koło

  Materiały wykończeniowe
  Grupa Sanitec jest producentem ceramiki łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien. Na serwerze informacje o planach rozwojowych, historii zakładu, katalog wyrobów, aktualności, sieć dystrybucyjna.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka ::

Opis:

Salon Wyposażenie łazienek działa na rynku ponad dekadę. Nasze doświadczenie, lata praktyki i szerokie spojrzenie pozwala obsługiwać klientów w sposób profesjonalny, sprawny i efektywny. Chętnie doradzimy, pomożemy, wybierzemy produkty, których właśnie potrzebujesz. Na naszej stronie www wykonasz projekt 3D swojej nowej łazienki. A w naszym salonie w Rudzie zakupisz cały niezbędny asortyment. W naszej ofercie mamy wyłącznie najlepszych, sprawdzonych, godnych polecenia producentów.