Podobne strony

 • Budmir

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Wizytówka firmy świadczącej usługi remontowo-budowlane w Trójmieście. Na stronie: oferta i dane kontaktowe.
 • ASUMPT

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Strona rodzinnej firmy oferującej pełen zakres prac wykończeniowo-remontowych. W ofercie m.in.: układanie glazury, terakoty, gressu, marmuru i granitu; układanie i cyklinowanie parkietów; montaż drzwi, okien i sanitariatów.
 • Parkieciarstwo - Marek Mróz

  Inne
  Strona firmy zajmującej się parkieciarstwem. Na stronie: o firmie, narzędzia, posadzki, cennik.
 • USŁUGI STOLARSKIE cyklinowanie parkietów

  Firmy wg branży
  Zakład Stolarski Sierpień swoje usługi realizuje zarówno dla klientów indywidualnych, firm jak i administracji publicznej. Nasza wieloletnia praktyka zawodowa i posiadana wiedza plasują nas na pozycji lidera wśród lubelskich firm zajmujących się projektowaniem i instalowaniem drewnianych schodów oraz drzwi. Głównym celem naszej firmy jest trwały jej rozwój więc inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i technologie tak, tak aby nie było dla nas zlecenia nie do wykonania. Poza województwem lubelskim działamy też na obszarze województwa mazowieckiego a naszą dodatkową działalnością są kompleksowe usługi parkieciarskie i wytwórczość elementów wykończeniowych. Gwarantujemy Państwu niezwykle dobre i rzetelne przeprowadzenie powierzonych nam obowiązków i konkurencyjne ceny. Więcej na stronie internetowej.
 • Makowiecki Stolarstwo Ostrów Wlkp

  Firmy wg branży
  Nowoczesna stolarka budowlana to nasza najważniejsza specjalizacja od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy w stanie dopasować schody drewniane, meble kuchenne, drzwi wewnętrzne oraz wewnętrzne do charakteru Państwa nieruchomości. Produkujemy również w konkurencyjnych stawkach szafy wnękowe. Do tego nasza firma zajmuje się układaniem i cyklinowaniem bezpyłowym różnorodnych podłóg. Sugerujemy ostatecznie usługi polerowania, szlifowania, lakierowania. Zapraszamy.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Cyklinujemy Parkiety Alan Kasperek ::

Opis:

Masz w domu drewnianą popękaną podłogę, którą chowasz pod dywanem? Już nie musisz tego robić! Skorzystaj z cyklinowania parkietów z oferty firmy Cyklinowanie Alan Kasperek. Dzięki nowoczesnym technologiom możesz pozbyć się wszystkich dywanów z domu i na nowo cieszyć się nową, drewnianą podłogą na długie lata.