Podobne strony

  • SKŁAD OPAŁU składy węgla Kraków

    Firmy wg branży
    Zajmujemy się pielęgnacją oraz bezpieczną i kompleksową wycinką drzew. Dysponujemy również zaopatrzonym składem opału oraz drewna opałowego. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi węgiel, koks, miał, eko-groszek, orzech i kostkę, a także drewno z topoli, buku oraz brzozy, klony i dębu. Zajmujemy się również sprzedażą opału jak i jego transportem i rozładunkiem. Dysponujemy ciężarówką z HDS, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie zaświadczać nasze usługi. Zajmujemy się również przewozem i rozładunkiem materiałów budowlanych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym składem w Krakowie.


:: Wycinka drzew kraków - balance.net.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://balance.net.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Musisz pomalować dach? Tak się składa, że możemy Ci w tym pomóc! Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Warto też podkreślić, że praca jest dla nas jednocześnie pasją.
Malowanie dachów Kraków to nie wszystko, czym się zajmujemy. Firma oferuje usługi wysokościowe (jeśli chcesz poznać wszystkie usługi, zajrzyj na stronę firmy).