Podobne strony

 • wywóz śmieci warszawa

  Firmy wg branży
  Firma Polsuper zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą na wywóz śmieci (wywóz odpadów warszawa, wywóz śmieci warszawa, wywóz śmieci kontenery, wywóz szamba warszawa). Dzięki ciągłym szkoleniom i najnowszym technologią jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Z naszych usług korzysta już wielu zadowolonych klientó indywidualnych jak i instytucjonalnych. Zapraszamy.
 • CLEAN WORLD wywóz odpadów Wołomin

  Ekonomia
  Clean World to firma, jaką pragniemy Państwu ukazać. Działa ona na rynku od ponad 20 lat. Oferuje różnorodne także kompleksowe prace. prowadzi wywóz nieczystości płynnych i stałych. Prócz tego sortuje odpady także skupuje surowce wtórne. Prowadzi także usługi transportowe, wykorzystuje koparki i ładowarki, niezbędne w pracach ziemnych. Clean World zajmuje się fachową, skuteczną pielęgnacją plus oczyszczaniem obszarów zielonych. Przedsiębiorstwo działa na zlecenie klientów indywidualnych również klientów instytucjonalnych. Zajmuje się obsługą parków, cmentarzy, szpitali, parków, szkół, szpitali również firm remontowo - budowlanych. Szczegóły na witrynie internetowej.
 • Wywóz śmieci Warszawa

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi wywozu śmieci dla każdego. Kilka rodzajów kontenerów na śmieci do wynajęcia. Obszar działania na terenie Warszawy i okolic.
 • Wynajem kontenerów Warszawa

  Ekonomia
  W. Gromek i Synowie to firma z wieloletnimi tradycjami. Zapewnia to doświadczenie i profesjonalizm. Potwierdza to mnóstwo zadowolonych klientów. Wynajmując kontener w firmie W Gromek masz pewność, że będzie na czas, we wskazanym przez Ciebie miejscu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Pewność i profesjonalizm!
 • www.lekaro.pl

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo P.P.H.U. LEKARO działa na rynku gospodarki odpadami od 1991 roku. Posiadające swoją siedzibę w Woli Duckiej, w gminie Wiązowna przedsiębiorstwo proponuje odbiór oraz przetwarzanie odpadów komunalnych. Na obszarze stołecznej aglomeracji usługami Lekaro objęte są m.in. gminy: Michałowice, Marki, Piaseczno, Sulejówek, Otwock, a także wybrane dzielnice Warszawy. Jesteśmy jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów tego rodzaju w kaju. Gwarantujemy terminową realizację każdego zadysponowania i przystępne ceny. Zapraszamy Państwa do kooperacj oraz zapoznania się z pełną ofertą firmy na naszej stronie internetowej.


:: Gruzout - wywóz odpadów Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gruzout.pl

Ulica: Staniewicka 1A

Miasto: Warszawa
Kod: 03-310
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Gruzout posiada odpowiednie predyspozycje i kompetencję na lokalnym rynku, by zagwarantować wywóz gruzu Poznań zgodnie z konkretnym do tego założeniem. Mianowicie skupiamy się nie tylko na tym aby go odebrać z adekwatnego miejsca, lecz także zająć się załadunkiem czy jego transportem. Dostarczamy także potrzebny do tego celu kontener, jaki zawsze jest dopasowany pod względem przeznaczenia, pojemności oraz innych parametrów w kontekście jego swoistych właściwości. Jednym słowem wraz z nami